Avinas, Liūtas ir Šaulys yra Ugnies stichijos atstovai. Šių Zodiako ženklų atstovų gyvenimas bus kur kas geresnis ir laimingesnis, jei jie gaus pakankamai Ugnies stichijos energijos. Astrologai papasakojo, kaip galima tą padaryti.

Ugnies stichijos atstovai  išeikvoja daug energijos, todėl gali greitai pavargti. Kad taip nenutiktų, jie turi išmokti valdyti emocijas.

Saulės energija

Saulės šviesa Liūtui, Šauliui ir Avinui gali suteikti energijos. Būdami saulėje papildysite vitamino D atsargas, įgysite daugiau motyvacijos, pagerinsite intelektinius sugebėjimus ir įgausite daugiau jėgų. Liūtams, Šauliams ir Avinams tiesiog gyvybiškai svarbu reguliariai išeiti pasivaikščioti dienos šviesoje.

Raudona spalva

Raudona spalva yra svarbiausias Ugnies stichijos energijos šaltinis. Rinkdamiesi drabužius ir interjero elementus galite neapsiriboti vien tik raudona spalva: taip pat puikiai tinka oranžiniai ir geltoni atspalviai.

Jei skundžiatės energijos trūkumu, raudona spalva gali jums suteikti daugiau jėgų. Maža to, raudona spalva gali pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį. Geltona spalva pagerins nuotaiką ir suteiks optimizmo, o oranžinė sustiprins kūrybiškumą ir paaštrins intuiciją.

Ugnies stichijos mineralai

Galite rinktis papuošalus su žemiau išvardintais mineralais, arba šiuos mineralus tiesiog įsidėti į rankinę ar kišenę. Astrologai teigia, kad šie mineralai yra geriausi Liūto, Avino ir Šaulio pagalbininkai:

gaisras ugnis

Gintaras. Tai – stipriausias mineralas, saugantis išimtinai tik Ugnies stichijos energiją. Gintaras suteikia motyvacijos, didina produktyvumą  ir suteikia fizinės ištvermės.

Rubinas. Šis mineralas padeda pritraukti sėkmę meilės srityje. Rubinas taip pat padeda sustiprinti charizmą ir pagerina iškalbą. Avinas, Liūtas ir Šaulys turėtų šį mineralą su savimi turėti ne ilgiau nei 8-10 valandų per parą, o tuomet reikėtų padaryti dviejų dienų pertrauką.

Piritas. Šis mineralas suteikia drąsos ir pasitikėjimo savimi. Piritas padeda daug paprasčiau pasiekti užsibrėžtus tikslus ir leidžia lengviau išspręsti sudėtingas problemas.

Granatas. Tai – grožio, charizmos ir žavesio mineralas, kuris padeda Liūtui, Šauliui ir Avinui tapti dar patrauklesniais. Priešingai nei rubinas, granatas veikia kiek silpniau, todėl jį galima nešioti ilgesnį laiką.

Opalas. Tai – akmuo, kuriame slypi Ugnies stichijos ir Žemės elemento galia. Jei priklausote vienam iš Ugnies stichijos ženklų, tačiau jaučiate, kad negalite realizuoti savo vidinio potencialo, opalas jums suteiks tokią galimybę.

Auksiniai papuošalai

Šis taurusis metalas pasižymi stipria Ugnies stichijos galia. Auksas gerina bendrą savijautą, didina produktyvumą ir padeda paprasčiau įveikti kelyje pasitaikančias kliūtis. Auksiniai papuošalai taip pat padeda meilėje ir versle.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].