Dešimtmetė Ryan turi stuburo iškrypimą. Tai reiškia, kad ji negali vaikščioti pati ir turi sėdėti neįgaliojo vežimėlyje. Kai klasė išvyko į išvyką, mokytojas nusprendė, kad mergaitė turi vykti kartu. Be to – jis rado ir kūrybišką sprendimą, kaip mokinei žygiuoti nelygiu keliu.

Mokyklos kelionė turėjo įvykti į Ohajo nacionalinio parko krioklius. Čia yra tūkstančių metų senumo didingų krioklių ir daugybė iškastinių darinių.

Ryan tėvai Chrisas ir Shelly King buvo pripratę, kad jų dukra negali prisijungti prie šių mokyklinių kelionių. Ir kai informacija apie kelionę atsidūrė mergaitės pažymių knygelėje, o mama pamatė programą, ji iškart suprato, kad tai bus kelionė, kurioje jos dukra negali dalyvauti. Ji ruošėsi įprastai „alternatyviajai ekskursijai“, kaip jau ne kartą buvo darę.

Teko prisijungti prie kelionės

Bet viskas išsisprendė kitaip. Mokytojas mokykloje, kurią Ryan lanko – Tully pradinėje mokykloje Kentukyje – pasiūlė nešti Ryan visos kelionės metu ten, kur su vežimėliu privažiuoti nebus įmanoma. Mokytojas net užsakė specialią nešyklę. Mokytojo vardas buvo Jimas Freemanas, ir jis manė, kad pajėgs visą dieną nešti mergaitę kalvotoje vietovėje.

Ryan neabejojo, ji norėtų būti to dalimi. Tėvai priėmė pasiūlymą, o po dviejų savaičių visa klasė, įskaitant Ryan, išvyko į kelionę.

Buvo pagirtas

Kai kurie kiti mokytojai nufotografavo Jimą Freemaną ir Ryan, ir paskelbė tai mokyklos „Facebook“ puslapyje. Nuo to laiko nuotraukomis dalinamasi ir jomis mėgaujamasi rekordiniu greičiu. Žmonės visame pasaulyje dabar pagerbia išradingąjį mokytoją, kuris nepaliko Ryan nuošalyje, kai likusi klasė išvyko į kelionę.

Tėvai sako, kad tai jų dukrai reiškė neįtikėtinai daug. Nors mokykloje mokytojai ją puikiai sugeba įtraukti, Ryan vis tiek nuolat primenama, kad ji ne tokia kaip visi. Ji kasdien susiduria su kliūtimis, kurias kiti laiko savaime suprantamu dalyku. Šis mokytojas mergaitei leido prisijungti prie savo klasės draugų kelionėje. Jai tai reiškė labai daug!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].