Veterinarai šiam gyvūnui nupjovė kilogramą kailio. Pasirodo, kad tai miela katytė!

Tai buvo neįtikėtina. Kai Arizonos humaniškosios draugijos (AHS) darbuotoja pamatė šį gyvūną, ji negalėjo suprasti, kas priešais ją buvo, ji matė tik nešvaraus kailio kamuolį. Paėmusi į rankas kirpimo mašinėlę ir žirkles, moteris apkirpo gyvūną. Pasirodo, tai buvo žavi katytė, vardu Flafer.

Gegužės 27 dieną oficialiame AHS „Facebook“ puslapyje buvo paskelbtas įrašas, kuriame aprašytas šis unikalus atvejis. Katė buvo rasta gatvėje ir nedelsiant perduota specialistams, kurie turėjo sunkiai dirbti, kad grąžintų jai natūralų grožį.

Nukirptas kailis sudarė ketvirtadalį jos svorio!

katytė

Apkirpta katė neteko 907 gramų kūno svorio.

Flafer yra puiki katytė, ji drąsiai ištvėrė kirpimą.

katytė

Tai palengvino specialistų darbą.

Žmonės užtruko apie valandą.

katytė

Kaip paaiškėjo, katytei yra keturi metai, ji po savininko mirties atsidūrė gatvėje. Centro darbuotoja Julija Bolčalk prisipažino nemačiusi tokio atvejo.

Pažiūrėkite, kokia ji dabar!

katytė

Geriausia tai, kad po dviejų dienų katę priglaudė nauji šeimininkai. Linkime jai sėkmės!

Nelegalūs veisėjai pasmerkė šunį mirčiai: laimei, savanoriai neliko abejingi

Šis apleistas šuo buvo rastas gatvėje. Tai – Vidurinės Azijos aviganis, kurį atpažinti buvo tikrai sunku. Šuo labiau priminė vaikščiojantį skeletą, o jo kailis buvo praradęs blizgesį ir nuplikęs. Šios kalytės, vardu Almira, gyvenimas tikrai nebuvo lengvas: nelegalūs veisėjai iš Nalčiko ją nuolat išnaudojo šuniukų vadoms, o tuomet, kai ji tapo tam netinkama, tiesiog išmetė ją į gatvę.

Almirą pastebėjo zoologijos savanoriai, kuriuos kalytės būklė tiesiog sukrėtė. Šis veislinis šuo svėrė ne daugiau kaip trisdešimt kilogramų, o tai yra maždaug 10 kg mažiau nei aprašoma veislės standarte. Kai savanoriai priėjo prie Almiros, ji buvo patenkinta dėmesiu, priėjo ir bakstelėjo sausa nosimi į delną. Šuo buvo išsiųstas į sostinę, kur jam buvo suteiktos geresnės priežiūros sąlygos. Po apžiūros jai buvo diagnozuota piroplazmozė ir demodekozė. Šuo buvo toks išsekęs, kad net atsisakė ėsti.

Savanorė Liza labai stengėsi Almirą pastatyti ant kojų. Vis dėlto, šiam šuniui buvo reikalinga gana sudėtinga operacija: išsekusiam keturkojui buvo sunku kovoti už savo gyvybę. Laimei, operacijai reikalingi pinigai netrukus buvo surinkti.

Po savaitės Almira jautėsi kur kas geriau. Savanoriai rūpinosi, kad šuo nesušaltų, todėl nupirko Almirai šiltą rūbą. Visos savanorių pastangos nepraėjo veltui: jau labai greitai kalytė ėmė pasitikėti žmonėmis ir džiugiai vizginti uodegą.

Pasibaigus Almiros gydymui, kalytė iškeliavo į savanorės Innos namus, kur gyvena dar šeši šunys. Almira labai greitai su jais susibičiuliavo.

Šiandien Almira atrodo kur kas geriau. Ji priaugo svorio, jos kailis pradėjo ataugti, šuo tapo linksmas ir aktyvus.

Ačiū savanoriams už išgelbėtą gyvybę!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].