Puikus draugas!! Copperis yra dobermanas, mylintis savo šeimą, o ypač jaunąjį Chrisą. Kai jo motina Džeinė parsivežė Copperį namo, ji tikėjosi, kad jis bus šeimos augintinis.

REKLAMA

Tačiau vieną 2021 metų naktį Copperis ėmė beprotiškai loti ir Džeinė pastebėjo, kad Chrisą ištiko priepuolis. Be šių naktinių priepuolių jis kentėjo nuo potrauminio streso sutrikimo, nerimo, ADHD ir lėtinių galvos skausmų. Kai Chrisą ištinka vienas iš priepuolių, Copperis tampa savotiška „sunkia antklode“ ir gulasi ant jo, o tai padeda Chrisui nusiraminti, pranešė „People“. Tai taip pat padeda Džeinei.

REKLAMA

Dėl augintinio talento rūpintis vaiku Džeinė įregistravo Copperį kaip padėjėją ir emocinio palaikymo šunį. Jis pradėjo rūpintis Chrisu visą darbo dieną.

REKLAMA

Tuomet atėjo eilė Copperio sveikatos problemoms. 2022 m. šuo pradėjo šlubuoti ir sunkiai vaikščioti, o veterinaras pasakė, kad jis gali sirgti Wobblerio liga. Atlikus magnetinio rezonanso tyrimą buvo nustatyta, kad Copperis neserga šia liga, tačiau jam reikėjo intensyvios lazerinės terapijos ir reabilitacijos, kad sumažėtų stuburo ir raumenų skausmas.

REKLAMA

Tai buvo brangu, todėl Džeinė įkūrė „GoFundMe“ puslapį, kuriame papasakojo Copperio istoriją, nes jai reikėjo pagalbos, kad galėtų sumokėti už šį gydymą. Tada Chrisas pasakė, kad šuniukas yra svarbesnis už jo žaislus, ir ketino surinkti visus žaislus iš savo kambario ir surengė garažo išpardavimą, kad parduotų didžiąją dalį savo žaislų ir taip galėtų padėti Copperiui.

Dabar atėjo Chriso eilė likti šalia jo ir prižiūrėti Copperį gydymo metu. Jie netgi turėjo atitinkamus akinius, kuriuos dėvėjo lazerinės terapijos metu! Jų ryšys vis stiprėjo ir tapo nenutrūkstamas, patvirtindamas, kad jie yra geriausi draugai.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].