Kokia laiminga pabaiga! Į gyvūnų prieglaudą atvyko labai prastos būklės mažas kačiukas. Be įvairių įgimtų sveikatos sutrikimų, dėl jauno amžiaus, jam taip pat reikėjo ir visą parą trunkančios priežiūros. Laimei, jis pateko į tikrai geras rankas.

REKLAMA

Apie penkių savaičių amžiaus vargšą gyvūnėlį prižiūrėjo „SAAR“ medicinos direktorė Raelle. Visų pirma, ji visą laiką laikė kačiuką su savimi, kad užtikrintų jam reikalingą šilumą ir dėmesį. „Aš jį laikiau prie savęs kiek įmanoma dažniau, kad jam būtų šilta ir  jaustųsi saugus“, – pasakojo ji portalui „Love Meow“.

Moteris net dėvėjo specialų džemperį su didelėmis kišenėmis, kurios buvo skirtos laikyti kačiukams, norintiems žmonių artumo!

REKLAMA

Laikui bėgant mažylis darėsi budresnis ir jį pradėjo dominti aplinkinis pasaulis. Nors kačiukas turėjo įgimtą deformaciją, dėl kurios  kojos buvo kreivos, galėjo tvirtai stovėti ant kojyčių ir  lakstyti po visus namus!

REKLAMA

Tuo pat metu organizacijos savanoriai toliau dirbo. Jie grįžo į gelbėjimo vietą ir ieškojo kitų kačiuko šeimos narių. Jiems pavyko išgelbėti dar du jo brolius ir seseris. Prasčiau jautėsi jų mama. Ji buvo sterilizuota. Šiuo metu ją prižiūri medikai.

REKLAMA

Kadangi mažuoju kačiuku Profesoriumi X vis dar rūpinasi gydytojai, jis iki šiol negali surasti naujų šeimininkų. Kai tik jo sveikata stabilizuosis, Raelle tikisi, kad Profesorius X ras mylinčią šeimą visam savo gyvenimui: „Jis yra labai geras ir švelnus gyvūnėlis, mėgstantis glaustytis […] Jis labai žavus ir esu be galo dėkinga medikams, kad jį pavyko išgelbėti“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].