Katės Fluffy ir jo šeimininko istorija sujaudino milijonus žmonių visame pasaulyje.

REKLAMA

Ronas Williams yra 84 metų amerikiečių veteranas, kuris gyvena vienas Sturgise, Mičigano valstijoje. Jis nebegali judėti taip, kaip anksčiau, todėl vaikščiodamas naudojasi vaikštyne. Nors gyvena vienas, jis niekada nebūna visiškai vienišas, nes šalia jo yra katė Fluffy, su kuria Roną sieja nepaprastas ryšys. Kartu jie palaiko vienas kitam draugiją, o vieną dieną Fluffy iš tiesų tapo Rono gyvybę gelbstinčiu angelu sargu.

Vienas iš malonesnių dalykų, kuriuos Ronas daro su savo kate, kad ši nesijaustų tokia vieniša, tai garsiai su ja kalbasi, tarsi katė būtų žmogus, suprantantis kiekvieną jo žodį ir galinti į jį atsakyti.

REKLAMA

Vieną dieną vonios kambaryje prausdamasis po dušu pagyvenęs vyras staiga paslydo ir nukrito ant žemės. Jis negalėjo pasiekti savo mobilaus telefono ir nežinojo, kaip prisišaukti pagalbos.

Iš pradžių Ronas nepastebėjo, kad kartu su juo vonios kambaryje buvo ir Fluffy, ir tik po 16 valandų, praleistų ant žemės, visiškai uždarytam ir negalinčiam pajudėti vyrui kilo geniali mintis. Jis žinojo, kad katė žodį „skambinti“ sieja su jo mobiliuoju telefonu, todėl garsiai šaukdamas vis iš naujo bandė nukreipti katės dėmesį į savo telefoną, kuris buvo toli nuo jo: „Skambinti, Fluffly!“

REKLAMA

Fluffy suprato situaciją ir tiesiog nunešė mobilųjį telefoną Ronui, kuris po 16 valandų, praleistų ant žemės ir negalėdamas pajudėti, pagaliau sugebėjo paskambinti pagalbos telefonu ir išsikviesti pagalbą! Ką jis būtų daręs, jei su juo nebūtų buvusi katė Fluffy?

REKLAMA

Nuo šiol Ronas yra amžiams skolingas savo katei ir, kaip pats sako:

„Daugiau niekada nepaliksiu savo katės, kol būsiu gyvas. Kas būtų nutikę, jei tą dieną jos nebūtų buvę su manimi tame vonios kambaryje?“

REKLAMA

Laimei, Ronas atsipirko tik keliomis mėlynėmis, nors sulaukus 84 metų, galėjo susižaloti gerokai labiau.

Žemiau galite pažiūrėti naujienų reportažą apie šią įspūdingą ir širdį džiuginančią istoriją:

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.