Po ilgų šešių mėnesių, praleistų su globojamais kačiukais, Džen ir Ianas suprato, kad negalės gyventi be gyvūnų, ir galiausiai priglaudė abu mielus mažylius, o antrąją katę pavadino Boop.

REKLAMA

Ianas ir Džen yra visiškai pamišę dėl kačių. Jie taip myli šiuos gyvūnus, kad per pastaruosius devynerius metus atvėrė savo namus daugeliui kačių, priimdami kates ir kačiukus, kuriems reikia pagalbos. Trys atvejai netgi buvo vadinami „nevykę apsilankymai globos namuose“, t. y. pora pasiėmė kačiukus patys, užuot laikiusi juos tol, kol jiems bus surasti kiti namai. Trys katės jiems itin svarbios, ir kiekviena iš jų turi savo ypatingą istoriją.

 

REKLAMA

Praėjusiais metais Džen ir Ianas nusprendė, kad atėjo laikas priglausti dar vieną katę. Atvykę į prieglaudą, jie iš tikrųjų ketino įsigyti suaugusią katę, tačiau negalėjo atsispirti norui priglausti prieglaudoje buvusį ypatingą kačiuką. Kačiukas buvo mažytis ir visiškai aklas, tačiau iš karto užkariavo poros širdis.

REKLAMA

Po to, kai gimęs kačiukas turėjo genetinių problemų, kurios taip ir nebuvo visiškai išgydytos, jam buvo atlikta procedūra, kurios metu pašalintos akys. Tačiau, nepaisant aklumo, kačiukas augo laimingas ir sveikas. Kai Džen ir Ianas su juo susitiko, jis vis dar sveiko, o akys buvo susiūtos. Laimei, jis greitai prisitaikė prie naujojo pasaulio ir atrodė, kad nesuvokia savo būklės.

Pamatę šį mielą kačiuką, jie iškart suprato, kad jis turi būti jų naujasis globojamas katinas. Jie nusprendė pavadinti jį Boop. Globėjų namai greitai tapo jo nauja mėgstamiausia vieta pasaulyje, ir jis labai greitai išmoko judėti jų namuose. Tačiau Džen ir Iano katės šiek tiek neryžtingai žiūrėjo į naująjį kačiuką, todėl jis dar nespėjo tinkamai įsikurti.

REKLAMA

Laimei, jie prisiminė, kad Boop turėjo dar vieną brolį ar seserį, kuris taip pat buvo prieglaudoje. Tikėdamiesi įnešti ramybės į kačių pilną namą, abu nusprendė jį įsigyti. Atrodo, kad šis planas pasiteisino, nes kai kačiukai apsigyveno, visos katės susiderino tarpusavyje ir netrukus ėmė žaisti ir glaustytis.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.