Pora keliavo po Graikiją ir, važiuodama keliu, pastebėjo kačiuką, einantį kelkraščiu, lyg bandytų neatsilikti nuo automobilio. Žmonės sustojo padėti kačiukui. Kai jie prie jo prisiartino, jis nebandė bėgti, o tiesiog leidosi glostomas. Viena iš keliautojų, Olivija, sakė, kad kačiukas vis trynėsi į rankas ir veidą, ir jos nepaleido. Jis reikalavo visada būti šalia jos.

REKLAMA

Mažylis buvo pavadintas Kiss – „bučiniu“. Keliautojai iš karto žinojo, kad kačiukas kartu su jais keliaus į naujus namus. Meilė, kurią pora gavo iš mažo kačiuko, paskatino juos kreiptis į gyvūnų gelbėtoją, su kuriuo draugavo Graikijoje.

REKLAMA

Jie kreipėsi į savanorę Tiną, nes norėjo išgelbėti kitą katę ir susirasti draugą, su kuriuo Kiss galėtų žaisti. Būtent tada pora sužinojo apie Balį ir Alą. Jie iškart susidomėjo dviem kačiukais ir žinojo, kad negali jų išskirti. „Mano trys angeliukai pakeitė mano gyvenimą. Neįsivaizduoju gyvenimo be jų“, – sako Olivia

REKLAMA

„Galų gale mes priglaudėme visas tris kates. Negalėjome atsisakyti nei vienos iš jų. Mano trys mažieji angelai pakeitė mano gyvenimą. Neįsivaizduoju gyvenimo be jų“, – sako Olivia.

REKLAMA

Katės dvynės labai gražiai priėmė mažylę Kiss, nes buvo už ją tik keliais mėnesiais vyresnės. Jos visur lydėjo mažylį ir tapo geromis seserimis. Dabar trijulė neišskiriama.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].