Išsigandusiai katės savininkei per ginčą buvo pasakyta, kad jos augintinė „pradings“. Grasinimas buvo užrašytas ant ranka rašyto raštelio, kurį viena gyventoja užkabino ant durų, kai tarp jų kilo nesutarimai. Problemos prasidėjo, kai jos katė įbėgo į kaimyno sodą ir ėmė peštis su jų katinu.

REKLAMA

„Buvau sugėdinta, atsiprašiau ir iš karto nuėmiau galinių durų kačių landą, ir gerai uždarydavau duris, kad ji negalėtų ištrūkti“, – „Reddit“ įraše paaiškino moteris iš Brisbano (Australija).

Tačiau meistrui palikus duris atviras, jos katė vėl sugebėjo ištrūkti, todėl ji gavo grasinančią žinutę.

REKLAMA

„Kontroliuokite savo gyvūną, kitaip jis pradings“, – buvo rašoma raštelyje.

REKLAMA

Kad pastaba būtų dar veiksmingesnė, ji buvo parašyta ant savivaldybės atspausdinto informacinio puslapio su paryškintomis skiltimis apie „atsakingą naminių gyvūnų laikymą“.

Moteris paaiškino, kad ji savo augintinį kiek įmanoma laiko uždaroje patalpoje, tačiau jos vaikai turi įprotį palikti atviras duris ir langus, todėl jos augintinis „pabėga“.

REKLAMA

“Kaimynai, kurie man skundėsi, turi didžiulius agresyvius šunis, kurie šokinėja per tvorą ir blaškosi kaskart, kai kas nors eina pro šalį, o mes gyvename priešais vaikų parką.”

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.