Kaip išsirinkti augintinį naudojant astrologiją?

Galite sėkmingai pasirinkti augintinį naudodami individualų horoskopą. Papasakosime, kaip astrologija jums gali padėti išsirinkti keturkojį draugą.

REKLAMA

Anot specialistų, 6-asis namas gimimo diagramoje yra atsakingas už augintinius astrologijoje. Priklausomai nuo to, koks ženklas ir planetos ten yra, galite suprasti, kurie gyvūnai atitinka žmogų. Ar augintinis gali pakenkti šeimininkui, parodys kiti niuansai.

REKLAMA

Vieną kartą su specialistais susisiekė mergina, kurios gimimo diagramoje buvo nurodyta, kad jai nereikėtų turėti kačių. Net kūnas perspėjo apie tai – jai buvo alergija. Bet tada ji vis tiek gavo hipoalerginės veislės katę. Gyvūnas ją be galo draskė, ir šiose vietose buvo stiprūs, ilgai negyjantys uždegimai.

Specialistų teigimu, individualus horoskopas taip pat pasakys, koks gyvūnas padės sumažinti stresą. Pavyzdžiui, žmogus atgauna jėgas per pasivaikščiojimus, užsiėmimus lauke, tačiau tam jam trūksta motyvacijos. Jei diagramoje nėra draudimo šuniui, galime patarti jį įsigyti. Bus veiklos, pasivaikščiojimų, jėgų.

REKLAMA

Be to, pagal gimimo diagramą galima nustatyti, ar yra noras priglausti gyvūną dabar. Specialistų praktikoje buvo atvejis, kai mergina neteko trijų kačių iš eilės. Ir iš tiesų, tai buvo matyti iš jos asmeninio horoskopo. Mergaitei buvo toks laikas, kai kažkas neigiamo atsitiko visiems jos gyvūnams.

Prieš priglausdami augintinį, turite suprasti savo būklę. Taip yra dėl to, kad gyvūnai kaip lakmuso popierėlis reaguoja į tai, kaip mes jaučiamės. Jei yra depresijos ir jėgų praradimo požymių, gyvūnus galima priglausti tik po to, kai pasijausite geriau.

REKLAMA

augintinį

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.