Kačiuką, vėliau pavadintą Meduoliu, žmonės rado kanalizacijoje po stipraus lietaus. Gyvūnas buvo visiškai permirkęs ir negalėjo išlipti, tad jam prireikė pagalbos.

REKLAMA

Organizacija „Greenside Animal Hospital“, kuri gelbėja benamius ir sužeistus gyvūnus, padėjo kačiukui ir parsivežė jį į savo kliniką. Čia juo buvo pilnai pasirūpinta – jis gavo šiltą narvą su maistu ir vandeniu, buvo nupraustas ir paskiepytas. Žinoma, nenuostabu, kad gyvūnas iš pradžių buvo labai neramus, jam buvo vos devynios savaitės, ir jis nebuvo pratęs prie žmonių

REKLAMA

Meduolio narvas buvo nedidelėje patalpoje, kurioje buvo priglaustas ir kalytė, vardu Anė. Ji buvo rasta netoliese esančioje sporto aikštelėje pilna blusų ir erkių. Klinikoje ji sveiko ir ilgainiui jai turėjo būti rasti mylintys šeimininkai.

Įprastai katės ir šunys klinikoje yra laikomi atskirai, tačiau izoliacijos patalpa, kurioje susitiko Meduolis ir Anė, buvo išimtis. Čia buvo laikomi visi gyvūnai, kurių sveikata buvo stebima prieš perkeliant juos į bendras patalpas.

REKLAMA

Meduolio ir Anės narvai buvo vienas priešais kitą, ir vieną dieną darbuotojai pastebėjo, kad kačiukas yra patekęs į šuns narvą. Įprastai katės ir šunys nebūna patys geriausi draugai, tad iš pradžių darbuotojai supanikavo. Tik vėliau jie suprato, kad šie du gyvūnai myli vienas kitą ir nori būti šalia vienas kito.

REKLAMA

Klinikos darbuotojai kelis kartus bandė juos atskirti, tačiau nesėkmingai. Meduolis vis tiek išsilaisvindavo iš savo narvo ir grįždavo pas savo naują draugę.

Meduolis ir Anė dabar ir toliau dalijasi narvu, ir sveiksta itin sparčiai. Gera matyti, kad jie vienas kitam suteikia taip reikalingą rūpestį ir saugumo jausmą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.