Kuomet viena pora nusipirko savo svajonių namus, įsikraustant jie nesitikėjo rasti pūkuotos staigmenos: ankstesnio šeimininko katės, kuri, pasirodo, niekur nenorėjo išeiti.

REKLAMA

Tori Tailac ir Alexas Kravetsas, apžiūrėję trijų aukštų namą Solt Leik Sityje, Jutos valstijoje, JAV, jį iš karto pamilo – tai buvo jų svajonių namai.

Jiems taip pat labai patiko katinas Lokis, kuris dabar yra jų nedidelės šeimos dalis. Pūkuotas katinas jiems apžiūrint namą sekiojo juos iš kambario į kambarį, tarsi norėdamas kiekvieną iš jų parodyti. 

REKLAMA

Neilgai trukus Tori ir Alexas pateikė pasiūlymą namo įsigijimui, o atsakymo sulaukė jau po savaitės. Paskutiniame derybų etape namo savininkas juokavo, kad norėdamas įtikinti juos nusipirkti namą, nori įrengti jiems oro valytuvus, tačiau Tori juokaudama pasakė, kad mieliau turėtų katę.

REKLAMA

Atlikę namo konstrukcijų apžiūra, Tori ir Aleksas liko patenkinti namu, o šeimininkas, jų nuostabai, sutiko palikti savo katiną jiems. Iš pradžių jie manė, kad tai pokštas, tačiau atėjus kraustymosi dienai ir išpakavus pirmąsias dėžes, Lokis įėjo į namus ir atsisėdo taip, tarsi namas priklausytų jam.

Negalėdama tuo patikėti, Tori paskambino buvusiam namo šeimininkui. Pasirodo, kad jis iš tiesų nusprendė palikti Lokį, bet tikrai ne dėl to, kad jo nemylėjo. Atvirkščiai, jo šeimininkai bijojo, kad Lokis jausis nelaimingas įkurdintas mažesniame name, be didelio kiemo pasivaikščiojimams ar žaidimams.

REKLAMA

Taigi, Lokis visam laikui liko gyventi su Tori ir Alexu. Pats katinas, panašu, taip pat sutiko, kad jie gyventų name. Juk kiekvienas katės šeimininkas žino, kad namai iš tiesų priklauso mūsų katėms, o jos tik leidžia mums juose gyventi.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].