Trispalvė katė daugiau nei savaitę sukinėjosi aplink parduotuvę, kurios savininkė L. J. ją maitino. Moteris nė neįtarė, kad ši katė turi mažylį.

REKLAMA

Parduotuvės savininkė norėjo dar prieš atšalant orams surasti katei mylinčius ir saugius namus, todėl paprašė prieglaudos savanorių pagalbos. Savanoriai paprašė palaikyti katę uždarytą, kol jie atvyks, tačiau tą dieną katė nepasirodė.

L. J. nuėjo ieškoti katės, ir netrukus sužinojo, kad katė yra ne viena. Ji buvo išraususi duobę, kurioje saugiai paslėpė savo mažylį.

REKLAMA

Netrukus gyvūnai buvo nuvežti į prieglaudą, kur jiems buvo suteikti vardai. Kačiuko motina buvo pavadinta Pepper, o jos mažylis gavo Jarvis vardą.

REKLAMA

Nors prieglaudoje gyvūnai iš pradžių elgėsi gana nedrąsiai, tačiau netrukus jie įvertino visus patogumus, žaidimus ir skanų maistą.

„Pepper yra kaip mažas kačiukas, kai žaidžia su Jarvis, – jie laksto po namus ir grumiasi tarpusavyje. Pavargę susirango lovoje ir užmiega. Ji labai jį saugo ir visur sekioja, kad įsitikintų, jog jis saugus“, – sako savanoriai.

REKLAMA

Pepper ir Jarvis dabar yra saugūs. Naujus metus jie pasitiko šiltai ir patogiai. Netrukus jie pradės ieškoti mylinčių šeimų.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].