Laimingas šuo. Šį gražų šunį miške pastebėjo praeiviai. Jis ramiai tupėjo ant šuns gulto, šalia jo buvo palikta uždaryta pakuotė su maistu ir dubenėlis su vandeniu.

REKLAMA

Hankui buvo vos aštuoni mėnesiai, kai jis buvo atsitiktinai rastas Floridos (JAV) miškuose. Jis ramiai sėdėjo ant seno šuns gulto, šalia jo buvo dubenėlis su vandeniu ir maistu – deja, jis čia buvo paliktas likimo valiai.

REKLAMA

Mažylis net nepajudėjo iš tos vietos, tarsi laukdamas šeimininkų, bet jie taip ir nesugrįžo… Malonūs praeiviai iškart nusprendė jam padėti.

Jie susisiekė su vietos prieglauda „Humans and Animals United“, kurios darbuotojai nedelsdami atvyko į įvykio vietą. Jie manė, kad dėl vienišo gyvenimo būdo šuo galėjo tapti agresyvus ar pernelyg baikštus.

REKLAMA

Tačiau vos tik jie priartėjo prie Hanko, visi nuogąstavimai dingo. „Jis buvo ištroškęs meilės. Tai pamatėme nuo tos akimirkos, kai prie jo priėjome. Tai iš tiesų labai mielas gyvūnas“, – prisiminė prieglaudos savanorė Rosa.

REKLAMA

Išgelbėtas šuo buvo nuvežtas pas veterinarą. Deja, gydytojai nustatė, kad jam lūžusi koja ir konstatavo, kad tai įvyko maždaug prieš dvi savaites.

Per visą šį laiką Hankas nė nepajudėjo iš tos vietos, kurioje ir miegojo – jam tiesiog buvo sunku judėti. Hankui prireikė operacijos, tačiau kantrus šuo atkakliai laikėsi.

REKLAMA

Hanką išgelbėjusi savanorė Rosa nuvežė jį į prieglaudą. Ji jau pradėjo ieškoti jam šeimininkų, o nuo skelbimo paskelbimo sulaukė daugybės paraiškų.

REKLAMA

Tačiau darbuotoja vis dar renkasi – ji nori, kad Hankas gyventų geriausioje ir tinkamiausioje šeimoje. Būk laimingas, gražuoli!

REKLAMA

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].