Zodiako ženklai, už kurių gražios išvaizdos slepiasi tikri demonai

Šiuos vyrus moterys įsimyli iš pirmo žvilgsnio, tačiau jų širdys lieka sudaužytos. Garsi astrologė papasakojo, už kurių Zodiako ženklų vyrų gražios išvaizdos gali slypėti tikri demonai.

REKLAMA

Jautis

Jaučio atstovai siekdami laimės naudoja bet kokias priemones. Ir jei norint išspręsti problemą reikia paaukoti santykius ar šeimą, jie tai padarys nedvejodami. Sėkminga karjera yra vienintelis dalykas, kurio jie trokšta.

REKLAMA

Šaulys

Nuotykių ieškotojai ir trumpų romanų mėgėjai lengvai nutraukia pabodusius santykius ir juda į priekį. Jie net nesusimąsto, kad sudaužė kažkieno širdį… Šie žmonės galvoja tik apie save.

Vandenis

Kad jį įsimylėtų moteris, kuri jam patinka, Vandenio atstovas sugeba sumaniai apsimesti labai meiliu vyru. Tačiau kai tik pasiekiamas tikslas, Vandeniai labai greitai nusiima kaukę ir parodo savo tikrąjį veidą. Vietoj gero princo prieš mylimą moterį atsiranda žiaurus, klastingas, pavydus tironas, galintis bet kurio žmogaus gyvenimą paversti pragaru.

REKLAMA

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].