Tai tikrai labai puikus ir mielas jo poelgis!

REKLAMA

Baltimorės „Ravens“ komandos futbolininkas Ronnie Stanley labai rūpinasi silpnais ir likimo nuskriaustais gyvūnėliais. Užuot pirkęs šunį iš veisėjo kai norėjo turėti ištikimą bičiulį, jis kreipėsi tiesiai į prieglaudą. Ir ne tik: jis ir jo draugė norėjo tokio šuns, kuris jau seniai gyveno prieglaudoje ir kurį nebūtų taip lengva prisijaukinti.

REKLAMA

Taip Ronnie ir jo mergina susipažino su kalyte vardu Winter, kuri nebuvo fiziškai tobula. „BARCS“ prieglaudos darbuotojai labai apsidžiaugė, kai jie taip pageidavo. Darbuotojai pasidalijo istorija apie tai, kas nutiko Winter prieš jai susipažįstant su Ronnie:

REKLAMA

„Winter yra kalytė, kuri didžiąją savo šešerių metų gyvenimo dalį praleido vis patekdama į liūdnas ir nemalonias situacijas“, – socialiniame tinkle „Facebook“ papasakojo „BARCS“. „Ją karštą vasaros dieną radome negyvenamoje patalpoje be elektros ir užvertais langais“.

REKLAMA

„BARCS“ atstovai sakė, kad Winter tikriausiai buvo pernelyg intensyvaus dauginimosi rezultatas, nes kalytė turėjo neįprastai ilgą ir kabantį pilvą. Jie gydė ją nuo dehidratacijos ir, apskritai, ji buvo labai baikšti. Deja, tokie šunys kaip Winter prieglaudoje paprastai ignoruojami, bet, kaip sakė prieglaudos darbuotojai… ne Ronnie atveju!

REKLAMA

Ronnie ir jo draugė parsivežė mažąją mieląją kalytę namo ir pervadino ją Lola, kad naujame gyvenime ji galėtų glaustytis ir būti visų mylima. „Animal Channel“ pranešė, kad vėliau Ronnie priglaudė dar vieną šuniuką iš „BARCS“ ir padėjo rinkti pinigus prieglaudai, kuri jam padovanojo pirmąją kalytę Lolą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.