Žmona kiekvieną dieną paragauja savo vyro maisto. Sužinokite, kodėl ji taip elgiasi

Buvimas santykiuose reikalauja sunkaus darbo ir daug energijos. Svarbu, kad abu partneriai būtų visiškai atsidavę vienas kitam. Priešingu atveju santykiai gali greit baigtis. Jei esate vedęs, santykiai reikalauja dar daugiau darbo. Teksaso valstijoje gyvenanti Tracy Howell su vyru yra kartu beveik 41 metus. Kiekvieną dieną žmona paragauja savo vyro maisto ir kai „Facebook“ platformoje atskleidė, kodėl taip elgiasi, sulaukė daugybės komentarų iš interneto vartotojų.

Patiekalai

Širdis visada suvirpa skaitant apie poras, kurios kartu labai ilgai. Tai suteikia vilties, kad kiekvienas gali rasti žmogų, su kuriuo tikrai galėtų praleisti visą savo gyvenimą. Būtent tai rado Tracy Howellas iš Teksaso. Ji yra ištekėjusi už mylimo vyro beveik 41 metus, jų meilė net ir praėjus tiek laiko yra labai stipri.

Savo „Facebook“ paskyroje moteris pasidalino vienu dalyku, kuris jai ypač svarbus. Jau keletą metų ji tai daro kiekvieną dieną.

žmona

Malonus gestas vyrui kiekvieną dieną

Kiekvieną dieną šio vyro žmona paragauja vyro maisto, kurį jis pasiims į darbą. „Mes su Cliffordu vedę beveik 41 metus. Visą šį laiką aš kiekvieną dieną dedu jam pietus į darbą. Kartais nuvykstu ten ir papietaujame kartu. Kartą jis man pasakė, kad maistas yra skanesnis, kai juo dalijamės su mylimu žmogumi“, – rašė ji.

„Netrukus po to, dieną po dienos, darydama jam valgyti visada paragauju maisto ir tuomet jį supakuoju savo vyrui. Aš jam pasakiau, kad nors ir negaliu pietauti kartu su juo, jo maisto visada paragauju, taip jis žino, kad aš visada su juo. Grįžęs namo jis man pasako, kad jautė, jog šiandien kartu su juo pietavau ir, kad tai yra nuostabu“.

Aplinkinių reakcija

Nuo tada, kai Tracy pasakojo apie savo tradiciją, žmonės porą vadino svajonių pora. „Tai yra gražiausias dalykas, kokį tik esu girdėjęs“, – rašė vienas interneto vartotojas.

Kokia graži tikros meilės istorija“, – rašė kitas. Tracy nesitikėjo, kad žmonės į įrašą sureaguos taip emocingai.

Esu nustebinta ir sukrėsta, negaliu patikėti, kad įrašas sulaukė tiek daug dėmesio. Pamenu, kitą dieną pamačiau, kad juo buvo dalijamasi, ir pagalvojau, kodėl kas nors norėtų juo dalintis“, – pasakojo Tracy. „Aš apie visą tai buvau pamiršusi, kol kažkas man pasakė, kad juo jau buvo pasidalinta 151 kartą. Tada buvau dar labiau sukrėsta ir nustebinta. Aš iš tikrųjų garsiai juokiausi“.

žmona

Kiekvieną dieną būtinai padėkokite vieni kitiems

Tracey teigė gavusi keletą privačių, gražių žinučių iš žmonių visame pasaulyje. Ji padarė viską, ką galėjo, kad į juos visus atsakytų. „Vienintelis dalykas, kuris ateina į galvą, kai gaminu vyrui pietus ir šiek tiek jų paragauju, yra tai, kaip aš jį myliu. Labai gera, kai vyras man paskambina vidury dienos ir sako, kad jam tiesiog reikia išgirsti mano balsą. Tai tas pats, kas rašyti žinutes vienas kitam. Mes tikriausiai kelis kartus per dieną vienas kitam sakome, kad mylime vienas kitą“.

Kokia nuostabi žmona! Ar jūs žinote dar kokią nors tokią gražią istoriją?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].