Vyras rūgštimi apipurškė moters veidą. Ji po nelaimės pirmąkart pasirodė viešai

Gessicą Notaro, 28-erių metų italų grožio konkurso finalistę, jos draugas apipurškė rūgštimi. Dabar moteris pirmą kartą po nelaimės pasirodė televizijoje.

Modelis pirmiausia laikė veidą uždengtą šaliku, tada jį nusiėmė ir pasakė: „Noriu, kad visi mane pamatytų. Pažiūrėkite, ką jis man padarė. Tai nėra meilė.“

Jos buvęs draugas Jorge Edsonas Tavaresas nepripažįsta kaltės ir laukia teismo. Per tą laiką Gessica dviem mėnesiams buvo paguldyta į ligoninę ir perėjo reabilitacijos procesą. Ji gyveno viena specialiai paruoštame steriliame kambaryje ir du mėnesius praleido bendraudama su žmonėmis tik per stiklą.

„Kai rūgštis bėgo mano veidu, aš atsiklaupiau ant kelių ir meldžiau Dievo pagalbos: pasiimk mano grožį, bet palik mane ramybėje.“

Gydytojai sako, kad jai dar metus teks laukti kosmetinės operacijos. Iki tol reikės vartoti tūkstančius dolerių kainuojančius vaistus, o be akių lašų ir tepalų bus neįmanoma suvaldyti šios būklės.

Notaro susipažino su Tavaresu prieš trejus metus. Jie kartu dirbo delfinų centre Rimyje.

Tavaresas tuo metu buvo pavyzdingas jaunuolis, tačiau po skyrybų tapo įtarus ir nuolat moterį persekiojo.

„Jis mane persekiojo“, – pasakojo ji. „Jis puikiai žinojo mano darbo grafiką ir sekė paskui kaip šešėlis. Jei grįždavau iš darbo dviem minutėm vėliau, parašydavo man: „Ką veiki? Su kuo esi?”

Gessica susirado naują vaikiną, tačiau Tavaresas vis dar jai grasino. Kad apsaugotų save ir savo vaikiną, ji nusprendė atsiskirti nuo savo naujojo draugo ir gyventi viena.

„Aš bijojau užmegzti santykius su naujais žmonėmis. Jis visur mane sekė, grasino ir nepaliko manęs ramybėje. Jis netgi grasino nusižudyti, kad sukeltų man užuojautą. Jis atėjo į mano namus su virve ir bandė pakabinti ją ant durų.”

Nuo to laiko padėtis dar pablogėjo. Tavaresas ėmė grasinti, kad ją nudegins rūgštimi.

„Aš dirbu delfinų centre ir darbe naudoju filtrų dezinfekavimo priemones“, – pasakojo moteris. Klausiau savo bendradarbių. „Ką turėčiau daryti, jei mane nudegins rūgštimi? Ar turėčiau plauti veidą, ar ne?” „Tavo vietoje neplaučiau“, – atsakė mano bendradarbis. Tai tokia stipri rūgštis, kuri, susilietusi su vandeniu, gali prasiskverbti pro odą. Kalbėjausi su savo bendradarbiais, ar jie dėvi šalmus, kad apsisaugotų. Aš tikrai bijojau grįžusi namo lipti iš automobilio.“

Būtent tada jis tai ir padarė. Tavaresas apipurškė moterį rūgštimi, kai ji statėsi automobilį.

„Aš iškart pajutau, kad mano veidas nudegė ir praradau regėjimą. Mane ištiko panika, nes aš jaučiau, kaip rūgštis ėda man veidą. Supratau, kad turiu kuo greičiau patekti į ligoninę.“

Pusė rūgšties pateko į burną, todėl ji bijojo, kad praras balsą. Nes ji taip pat yra ir dainininkė. Laimei, nieko tokio baisaus neįvyko.

„Kai pirmą kartą pamačiau savo veidą po šio siaubingo įvykio, pusė mano veido buvo juoda ir ruda, o kita pusė – žalia. Buvau šokiruota ir nusprendžiau pažiūrėti sau į akis. Tuo metu dėl tam tikrų priežasčių maniau, kad akys yra proto veidrodis. Aš atpažinau save savo akyse. Pasakiau sau: „Na, viskas bus gerai, aš vis tiek ta pati“.

Net po viso to Gessica negalvojo apie kerštą. „Noriu, kad jis mane pamatytų ir suprastų, ką padarė“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].