Australų pora Joshas Robertsas ir Katelynas Galea buvo laimingi kartu ir pasirengę kitam gyvenimo žingsniui. Džiaugsmas buvo neapsakomas, kai Katelyn pagaliau pastojo ir 2016 metų liepą susilaukė sūnaus Archie. Šis mažas saulės spindulys iškart tapo pirmuoju poros prioritetu ir nenuostabu, kad jie jaudinosi, kai sūnus netikėtai po penkių mėnesių staiga susirgo. Tačiau jie nenorėjo per daug panikuoti – o vėliau paaiškėjo, kad tai buvo didelė klaida.

Archie pediatras pirmiausia pamanė, kad tai nepavojinga ausų infekcija. Netrukus Archie lūpos pradėjo keisti spalvą: jos iš rožinės spalvos tapo pilkos! Tada Katelynas ir Joshas nuvežė savo sūnų į artimiausią ligoninę. Su kiekviena minute Archie veidas vis labiau keitėsi. Jauna pora bijojo, kad laiku neatvyks į ligoninę, tačiau po 40 minučių galiausiai atvyko.

Ir tai buvo vos ne per vėlu! Pilkai violetinė spalva buvo išplitusi visame kūne. Laboratoriniai tyrimai parodė, kad Archie susirgo mirtina meningokokine infekcija! O infekcija paveikė visą kūną.

5 mėnesių Archie keletą mėnesių turėjo gulėti ligoninėje. Čia gydytojai kovojo už jo gyvybę, jis buvo maitinamas per vamzdelius ir prijungtas prie deguonies aparato.  Jam reikėjo perpilti kraują ir teko gydyti antibiotikais.

Norėdami surinkti pinigų gydymo išlaidoms, tėvai pradėjo internetinį lėšų rinkimą. Dėka dosnių žmonių iš viso pasaulio ir unikalių gydytojų pastangų, Archie’ui dabar vėl viskas gerai ir jis netrukus galės iš ligoninės grįžti namo.

Su kiekviena diena jis atrodo vis žvalesnis. „Facebook“ tinkle tėvas Joshas parašė šiuos jaudinančius žodžius:

„Meningokokinė infekcija užpuolė mano sūnų kaip buldozeris, bet jis ją sulygino kaip geležį. Archie  yra labai stiprus ir jis iš viso to išsikapstys su plačia šypsena veide!“

Ir laimei, tėvas buvo teisus. Dar ne viskas, tačiau gydytojai sako, kad Archie vėl bus visiškai sveikas. Tuomet, tikimės, šeima vėl galės pradėti naują gyvenimą be rūpesčių.

Nesivaržykite ir pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].