Amber ir Justin Van Slyke’ai buvo susituokę 9 metus ir visada norėjo didelės šeimos. Pora turi du vaikus, tačiau jų antrojo vaiko gimimas labai pakenkė Amber sveikatai, todėl gydytojai rekomendavo jai daugiau nebepastoti.

Šeimai taip gyventi buvo sunku, todėl praleidę daug dienų ir vakarų galvodami, kaip galėtų įgyvendinti savo svajonę ir turėti gausią šeimą, jie galiausiai nusprendė įsivaikinti. O įvaikinimo procesas vyko daug greičiau nei tikėtasi. Sausį pora sulaukė įvaikinimo agentūros telefono skambučio, kuriuo jiems buvo patvirtinta, kad jie jau gali įsivaikinti.

Vienintelis iššūkis buvo tai, kad įvaikinimas turėtų įvykti beveik iš karto. Praėjus kelioms dienoms po mažojo Joelio gimimo, jo tėvai priėmė sprendimą, kad jie negalės juo pasirūpinti. Amber ir Justin labai džiaugėsi, galėdami pasveikinti trečią vaiką šeimoje. Tačiau viskas įvyko taip greitai, kad jie neturėjo laiko pasakyti artimiesiems, kad ketina įsivaikinti.

Todėl jie, nepasakę naujienų, pasikvietė artimuosius namo. Tetos, dėdės ir seneliai, apsilankę tiesiog apstulbo. Amber ir Justin, 7 metų dukra atidarė duris, bet su nematytu kūdikiu ant rankų!

Artimųjų reakciją žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše. Taip nuostabu, kad mažasis Joelis taip greitai rado naujus namus. Linkime šeimai kuo geriausios kloties!

Nesivaržykite pasidalinti šiuo vaizdo įrašu su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].