Puikus darbas! Nekilnojamojo turto agentas, nusprendęs įsigyti neapžiūrėtą butą, apsiverkė pirmą kartą jį pamatęs, tačiau jau po keturių savaičių jam pavyko padvigubinti buto vertę.

REKLAMA

Tayloras Kay sakė, kad iš karto pagalvojo: „Padariau didelę klaidą“, kai per pirmąjį apsilankymą jį pasitiko kalnai šlapimu permirkusių šiukšlių.

REKLAMA

29-erių metų vyras prisipažįsta, kad labai rizikavo, kai išleido 85 000 eurų grynaisiais pinigais už aptriušusį butą studiją Lutone, Bedfordšyro grafystėje.

REKLAMA

Tačiau brangus sumanymas pasiteisino, nes už 180 000 eurų Tayloras šį bjaurų butą pavertė prabangiu nekilnojamuoju turtu.

REKLAMA

Jis surizikavo, kai kitas investuotojas pasiūlė jam butą, nors neturėjo jokio supratimo apie jo būklę, nes niekas negalėjo į jį patekti, kol nebuvo teisėtas savininkas.

REKLAMA

Tayloras nufilmavo savo pirmąjį įėjimą į butą, kai sunkiai prasibrovė į vidų, ir sakė, kad jį iš karto pasitiko „baisiausias kvapas, kokį kada nors teko užuosti“.

REKLAMA

Lutone gyvenantis Tayloras sakė: „Neturėjau jokios informacijos apie šį nekilnojamąjį turtą. Žinojau, kad tai butas per du aukštus, bet nežinojau, kaip jis atrodė viduje – kiek jame buvo miegamųjų ir kokios prastos būklės jis yra.“

REKLAMA

„Tai buvo gana rizikinga, tačiau kaina buvo pakankamai patraukli, kad būtų galima rizikuoti“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.