Ši moteris parodė, kaip jos kūną pakeitė trys nėštumai

Kiekviena moteris yra unikali. Kiekvienas nėštumas taip pat yra unikalus. Kūnas skirtingai reaguoja į stresą, vienos motinos atrodo tobulos po gimdymo, kitos turi svorio problemų. Priklausomai nuo odos elastingumo, po gimdymo gali likti strijų ir laisvos odos, arba gali būti puikus tobulas pilvukas. Viskas priklauso nuo paveldimumo, medžiagų apykaitos ir hormonų lygio. Jokie kremai ir balzamai tam neturi įtakos. Po nėštumo gali atsirasti hormonų pusiausvyros sutrikimas, turintis įtakos svoriui ir odai.

moteris

Sarah Nicole iš Londono nusprendė paremti netobulas mamas. Ji parodė savo figūrą internete ir prisipažino, kad po gimdymo ilgai turėjo kompleksų. Tik vyro meilė ir palaikymas padėjo priimti save, susitvarkyti su problemomis po gimdymo ir išgyventi visus aplinkinių žvilgsnius.

moteris

Daugiavaikė mama susidūrė su kitų moterų pasmerkimu ir pažeminimu! Neverta žeminti moters pilvo netobulumu po gimdymo, jos svorio! Šios moters žavesys ir nuotraukos įkvėpė daugelį moterų nebebūti droviomis.

Mama, tu graži! Tu davei gyvenimą!

moteris

Strijos, celiulitas ir netobula oda yra viskas, kas liko moteriai po gimdymo.

moteris

moteris

Ji turi tris nuostabius vaikus ir mylimą vyrą!

Vyro pagalba ir palaikymas suteikė moteriai jėgų ir noro dirbti su savimi.

moteris

moteris

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].