Laimingas gyvenimas paprastai neapsieina be poros paslapčių. Ir tai yra gerai…

Mes visada dalijamės savo gyvenimu su kai kuriais kitais žmonėmis. Tie iš jų, kurie mums atrodo geri žmonės, tampa ir mūsų draugais. Tačiau yra tam tikrų dalykų, kurių neturėtumėte sakyti niekam, net patiems artimiausiems draugams. Šie, per daug asmeniški dalykai, turėtų būti palikti tik sau.

Laimingas gyvenimas paprastai neapsieina be poros paslapčių. Ir tai yra gerai.

Taigi…

1. Silpnybės

Nieko nėra blogo būti pažeidžiamam, juk tai visiškai normalu. Tačiau neturėtumėte kalbėti apie savo silpnybes ir trūkumus su aplinkiniais žmonėmis, nes visada yra rizika, kad jie gali panaudoti šią informaciją prieš jus. Jie pakenks jums netikėčiausiu momentu, pataikydami į patį skausmingiausią tašką. Taigi, nustokite visiems rodyti savo silpnybes!

2. Ateities planai

Mums patinka planuoti, stengtis padaryti savo ateitį geresnę. Kartais šiuos planus tenka derinti su kitais žmonėmis. Žinoma, galite juos aptarti su artimais draugais, bet ne su nepažįstamais žmonėmis. Pirma, jie gali pavogti jūsų idėjas, antra, gali jus kritikuoti ir nukreipti visiškai kita linkme.

3. Pasiekimai

Didžiuokitės savo pasiekimais, bet nesigirkite jais. Pasigyrimas padaro jus arogantišku ir kvailu kitų žmonių akyse. Galite apie juos užsiminti artimų draugų rate, tačiau girtis jais jau yra per daug.

4. Santykių problemos

Bet kokiuose santykiuose pasitaiko sunkumų. Tai normalu. Norėdami išspręsti šias problemas, turėtumėte dirbti su partneriu. Žinoma, galite paprašyti kitų žmonių patarimo, tačiau neturėtumėte gilintis į savo santykių detales. Šie dalykai rūpi tik jums ir jūsų partneriui.

5. Turtas

Galbūt uždirbote daug pinigų ir už juos nusipirkote brangių daiktų? Tačiau pernelyg nedemonstruokite savo turto. Jūs galite sukelti pavydą ir tada su jumis elgsis kaip su „pasikėlusiu“ žmogumi.

6. Pajamos

Nereikėtų visiems pasakyti, kiek uždirbate. Jūsų pajamos neapibūdina jūsų kaip žmogaus. Neverskite nerimauti nei savęs, nei kitų, lygindami vieni kitų pajamas.

7. Šeimos problemos

Jei bandote spręsti šeimos problemas, pasilikite tai tik sau. Atminkite, kad tai taikoma ne tik jums, bet ir visai jūsų šeimai. Gerbkite šeimos privatumą.

8. Geri darbai

Jūs neturėtumėte kalbėti apie savo gerus darbus, kad tik būtumėte už tai įvertinti ir pagirti. Geri darbai mėgsta tylą.

9. Jūsų vidiniai siekiai

Nesidalykite savo siekiais su visais. Galite jais pasidalinti su žmonėmis, kurie yra tikrai jums artimi, tačiau neleiskite pavydiems žmonėms sužinoti apie šiuos dalykus. Jie niekada nepadės, o tik apsunkins jūsų tikslus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].