Po 65 metų santuokos žmona vyro piniginėje rado paslėptą nuotrauką. Ji buvo labai nustebusi

Tikra meilė yra vienas gražiausių dalykų pasaulyje. Ji labai reta ir daugelis iš mūsų tai patiria tik vieną kartą per savo gyvenimą. Taigi, kai ją pajusite, nepaleiskite. Kai kurie žmonės nuo pat pirmos akimirkos jaučiasi sutikę savo gyvenimo meilę. Vienas iš tokių žmonių yra 87 metų Kenas Aveyardas. Vyras iš karto žinojo, kad rado savo svajonių moterį. Tai nutiko, kai jam buvo 17 metų, o galiau ji tapo jo žmona.

87-erių Kenas Aveyardas iš Leedso, Anglijos, yra nepagydomas romantikas ir jis tvirtina, kad visada toks buvo. Kai vyras buvo 17 metų, jo dar laukė visas gyvenimas prieš akis. Tačiau jis jau paauglystėje žinojo, kad sutikta 16-metė Margery yra moteris, su kuria jis nori praleisti likusį gyvenimą.

Antrasis susitikimas

1950 m., kai Margery pirmą kartą susitiko su Kenu, jai buvo tik 16 metų. Jie abu tuo metu dirbo Jorkšyro kiaušinių gamintojams. Savo darbe Kenas rinko kiaušinius iš įvairių Jorkšyro ūkių, o Margery tvarkė dokumentus bendrovės biure.

Jie abu susidomėję žiūrėjo vienas į kitą. Tačiau nė vienas iš jų neišdrįso pradėti pokalbio. Po kurio laiko jie susidūrė kriketo rungtynėse, kur Margery buvo žiūrovė, o Kenas – žaidėjas. Po žaidimo jie susitarė tą pačią savaitę nueiti į šeštadienio šokių vakarėlį, o sekmadienį – į kiną.

žmona

Margery iškart įsimylėjo jaunąjį Keną. Jau po antrojo pasimatymo ji padovanojo žaviam jaunuoliui savo nuotrauką, ant kurios parašė trumpą žinutę: „Mylimam Kenui, Margery“.

Kenas džiaugėsi nuotrauką ir pažadėjo ją išsaugoti amžinai. Tai pažadas, kurio jis laikosi iki šiol. Neseniai pora atšventė 65 metų jubiliejų ir Margery rado labai pažįstamą nuotrauką, paslėptą mylimo vyro piniginėje.

Nuotrauką jis saugojo piniginėje daugiau nei 70 metų

vyras

Vyras savo piniginėje turėjo tą pačią nuotrauką, kurią Margery jam davė būdama 16 metų. „Tai buvo gražus Margery gestas ir jis man labai patiko, todėl nusprendžiau įsidėti nuotrauką į savo piniginę. Metams bėgant piniginės keitėsi, tačiau ši nuotrauka visada buvo su manimi“, – pasakojo 87-erių Kenas.

Nuostabu, kad Kenas saugojo šią nuotrauką visus šiuos metus“, – sakė 86 metų Margery per savo vestuvių metines. „Tai verčia mane jaustis labai mylima“.

Ilga ir graži poros meilės istorija greitai atkreipė viso pasaulio žmonių dėmesį. Daugelis žiniasklaidos tinklapių pranešė apie šią unikalią istoriją.

žmona

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].