Kaip visi žinome, žiemos mėnesiais peršalimas ir gripas beveik visada beldžiasi į mūsų duris. Mes žinome, kad natūralu tada jaustis šiek tiek blogiau, daugiausiai dėl mus supančio klimato. Tačiau svarbu atsiminti, kad ne visi gripo ir peršalimo simptomai yra natūrali liga.

Tėvas tai sužinojo po siaubingos patirties su mažąja šeimos dukra. Šia istorija jis nusprendė pasidalinti „Imgur“ tinkle ir įspėti kitus tėvus apie virusą, kuris, daugelio manymu, yra tiesiog peršalimas.

Būtent vasarį šeima praleido keletą varginančių dienų ligoninėje Memfyje, JAV. Jų mažoji dukra kurį laiką sirgo peršalimu. Bet viskas atrodė labai keistai, ir kai jos sveikata ilgai nepagerėjo, tėvai nusprendė nuvežti ją į greitosios pagalbos skyrių.

Ten jai buvo nustatyta kai kas baisaus! Maža mergaitė sirgo meningitu, o ligoninėje įvyko neįsivaizduojamas dalykas!

„Kai tik ja ėmė rūpintis gydytojai, širdies ritmas netikėtai sumažėjo. Atrodė, kad ji mirs! Bet jiems pavyko ją atgaivinti ir prijungti prie medicininės įrangos“, – „Imgur“ tinkle rašė tėtis.

Po šios bauginančios patirties gydytojai diagnozavo RSV virusą arba respiracinį sincitinį virusą. Tai, kas prasideda kaip peršalimas, pasireiškiantis kosuliu, sloga ir nedideliu karščiavimu. Vyresniems vaikams ir suaugusiesiems pavojaus nėra, tačiau vaikai iki vienerių metų gali sunkiai susirgti, stipriai kosėdami ir sunkiai kvėpuodami.

Gydytojai tėvui pasakė, kad jei tėvai nebūtų buvę dėmesingi ir laiku neatvykę į ligoninę, viskas galėjo baigtis iš tiesų blogai. Likus savaitei iki šio įvykio tėvas nė nenujautė apie tokį rimtą virusą. Štai kodėl jis dabar nori įspėti viso pasaulio tėvus ir primena, kad nepaprastai svarbu visada plauti rankas, kai bendraujate su kūdikiais.

Visų pirma, tėtis įspėja apie RSV virusą, nes taip lengva jį sumaišyti su peršalimu. Simptomai yra labai panašūs, tačiau skambinkite į ligoninę arba apsilankykite greitosios pagalbos skyriuje, jei pastebėsite:

  • Jei vaikas taip, kaip įprasta, nesiorientuoja aplinkoje ir jei jo niekas nedomina, ar atrodo labai pavargęs.
  • Jei vaikas neturi jėgų net valgyti.
  • Jei vaikui sunku kvėpuoti arba sunku sulaikyti kvėpavimą.
  • Jei vaikas yra išblyškęs ar pamėlęs, mėlyna spalva gali būti dažniausiai matoma ant lūpų ir po pirštų nagais.
  • Jei vaikas kosėja, jam tampa sunku kvėpuoti ar valgyti.

Svarbu prisiminti, kad jei jūs susirgote šiuo virusu, tai nebūtinai turi būti dėl to, kad buvote lauke, kai buvo šalta. Tai labiau kalbama apie nešvarumus kasdieniame gyvenime ir kosėjimą bei čiaudulį, tiesiogiai gaunant virusą per orą.

Po 3 savaičių tėvas padarė aukščiau esančią nuotrauką. Mažoji dukra, kuri taip pat sirgo dar ir  bronchitu, plaučių infekcija ir jos plaučiai buvo pažeisti, išgyveno visas šias negandas! Šeimai ji yra tikras stebuklas. Ji yra labai stipri!

„Prašau nusiplauti rankas, prieš liesdami mažus vaikus. Ir prieš išeidami į lauką būtinai tinkamai juos aprenkite“.

Dalinkitės tuo, nes tai gali išgelbėti kūdikio gyvybę!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].