Nuomonės formuotoja Alicia Mccarvell nesiruošia pasiduoti internetinių trolių kritikos bangai ir turi puikų atsakymą visiems piktiems komentatoriams. Po to, kai Mccarvell, didžioji „TikTok“ žvaigždė, susidūrė su neapykantą kurstančiais komentarais, ji savo „Instagram“ tinklalapyje kreipėsi į sekėjus, puolančius ją dėl svorio ir santuokos su Scottu. McCarvel rašo: „Galiu būti stora, bet patikinu, kad ne visada būsiu didelis žmogus. Tegul tai bus priminimas, kad mes dalinamės energija mano erdvėje.

REKLAMA

Jei parodysite nepagarbą, galite tikėtis to paties mainais. Žmonės neprivalo būti malonūs visiems vien todėl, kad šioje platformoje turime paskyrą. Tiesiog neatsidurkite mano erdvėje, jei norite pasakyti kažką negatyvaus. Mes esame skirtingi žmonės“. Kanadoje gimusi 33 metų Alicia Mccarvell ir jos vyras, ledo ritulio žaidėjas bei kūno rengybos guru Scottas Mccarvellas buvo pora nuo vidurinės mokyklos laikų. Kadangi jie dalijasi savo gyvenimu socialinėje žiniasklaidoje, jie yra viešai stebimi ir komentuojami.

Žmonės jų nesupranta

REKLAMA

Kai kurie sekėjai nesugeba suprasti jų santykių, o kiti stebisi jų pavydėtinu ryšiu.

Vienas gerbėjas neseniai rašė: „Man keista, kad kažkas abejoja jūsų santykiais vien dėl tavo kūno. Šis vyras yra tavimi apsėstas ir tu tai matai jo akyse. Lygiai taip pat matome, kaip tu jį myli!“

REKLAMA

Scottas žavisi savo žmona ir mano, kad ji yra graži. Jis taip pat atmeta komentarus, siūlančius jam būti su moterimi, kurios kūnas yra panašesnis į jo.

2021 m. Scottas paskelbė savo ir žmonos nuotrauką „Instagram“. Jaudinantis užrašas skelbia: „Pastaruoju metu skaitau daug komentarų apie tai, kaip į tave žiūriu. Žmonės sako, kad scenarijus dabar parašytas, bet tiesa ta, kad taip buvo visada. Tu esi mano mėgstamiausias vaizdas, ir visada taip bus. Mūsų gyvenimas smarkiai pasikeitė per pastaruosius 3 metus, ir turėjome privilegiją pamatyti keletą nuostabių vietų. Bet žiūrėti į tavo akis visada bus mano mėgstamiausias dalykas“.

REKLAMA

2022 metų rudenį Scottas paskelbė nuotrauką iš kelionės į Nešvilį, Tenesį.  Po nuotrauka jis parašė: „The only Tennisee @aliciamccarvell“ (čia jis panaudojo žodžių žaismą: „ten“ reiškia 10, o see – matyti. 10 dalykų, kuriuos jis nori matyti Tenesyje, tėra jo mylima žmona).

REKLAMA

Alicia Mccarvell viename iš įrašų rašė: „Dar kartą pagalvokite apie grožio standartus. Pagal grožio standartus mūsų santykiai neturi prasmės, žmonės žiūri į mus, ir Scottą vertina labiau nei mane. Žmonės nemano, kad mes esame lygiaverčiai partneriai, ir tiesiog jaučia pareigą apie tai kalbėti. Jie sako tokius dalykus kaip: o, ji tikriausiai nebuvo stora, kai jie susitiko, arba ji turbūt labai turtinga. Arba jie bando tai paaiškinti atvirkščiai, sakydami tokius dalykus kaip: jis turi būti gėjus, arba: jis turi fetišą storoms moterims“.

Alicia McCarvell taip pat atskleidė, kad jos nepasitikėjimas savimi sukėlė didelių iššūkių jos santuokoje. Vis dėlto, jai pavyko priimti save tokią, kokia ji yra, ir save pamilti. Alicia puikiai  žino, kad jos išvaizdus vyras tikrai vertina jos humoro jausmą, atsidavimą ir gerą širdį – neapčiuopiamas savybes, kurios neturi nieko bendra su jos dėvimų drabužių dydžiu.

REKLAMA

Alicia McCarvell, kuri anksčiau dėl energingų treniruočių turėjo gražiai išpuoselėtą kūną, prisipažino klydusi manydama, kad būdama liekna  galės gyventi „palaimingai“, ir netgi savo „TikTok“ paskyroje parašė, kad anksčiau savęs nekęsdavo.

REKLAMA

Būtent todėl influencerė nusprendė padėti žmonėms pakeisti požiūrį į savo kūną.

Prieš pat „BodCom 2023“, – virtualią pasitikėjimo savimi ir savęs priėmimo konferenciją ,– „TikTok“ žvaigždė kalbėjosi su TODAY.com. Ji paaiškino, kad į socialinę žiniasklaidą nusprendė patekti 2019 m.

REKLAMA

Alicia McCarvell žinojo, kad ji ir jos vyras išpopuliarės.

REKLAMA

Ji buvo teisi: vos per 48 valandas nuo pirmojo vaizdo įrašo paskelbimo „TikTok“ Alicia Mccarvell auditorija išaugo iki 56 000 sekėjų. Šiandien ji turi beveik 6 milijonus sekėjų.

„Tuomet supratau, kad mano kūnas visada bus svarbi mano vertės dalis“, – portalui TODAY.com sakė ji, turėdama omenyje visuomenės grožio standartus.

REKLAMA

Ji tęsė: „Greitai supratau, kad kovodama su šiais dalykais, kad ir kaip atrodytų mano kūnas, aš visada būsiu… linksma draugė. Visada būsiu geras partnerė, visada daug dirbsiu. Jei žmonės mato tik mano kūną ir nepastebi šaunių dalykų, tai nėra mano kaltė“.

Meilė sau ir kitų žmonių kritikos nepaisymas reikalauja daug jėgų. Džiaugiamės, kad Alicia ir  Scottas myli vienas kitą, ir nepaiso kitų žmonių kritikos!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].