Būti vienam su savimi yra svarbu visiems. Žmonės tai praktikuoja, kai pavargsta nuo kalbėjimo, kai nori tiesiog apie ką nors pagalvoti. Labai dažnai jie nesėdi tuo metu namuose, o mieliau išeina kur nors pasivaikščioti. Daugelis eina klajoti po savo rajoną, nueina ir į kaimyninius. Tokioje aplinkoje jiems gana patogu, pabuvę joje jaučia jėgų antplūdį. Tačiau ne visi šiuo atveju patiria malonius jausmus. Yra asmenų, kuriems nėra labai malonu vieniems vaikščioti gatvėmis. Jie gimsta po 3 iš 12 Zodiako ženklų.

REKLAMA

Ožiaragis

Asmenys, gimę po šiuo žvaigždynu, turi daug baimių, nors atrodo, kad jie yra gana pasitikintys savimi. Ožiaragiai labai bijo dėl saugumo, todėl vis imasi atsargumo priemonių. Dėl to jie negali išlikti ramūs, nes supranta, kad ne visi taip atsakingai žiūri į tai, kas vyksta.

REKLAMA

Šio ženklo atstovai negali ramiai vaikščioti gatvėmis, nes bijo, kad pasirodys valkataujantys šunys, plėšikai, tiesiog agresyvūs visuomenės nariai. Žodžiu, Ožiaragiai arba sėdės namuose, kai norės pabūti vieni, arba nueis į kavinę, atsisės prie staliuko salės kampe ir leis laiką.

Vėžys

Tikri namisėdos – taip galima pavadinti šio Zodiako žvaigždyno atstovus. Vėžiai net su kompanija niekur neis, net nevaikščios gatvėmis su geriausiu draugu, nes jiems tai atrodo nuobodu.

REKLAMA

Vieni jie neis pasivaikščioti, nes lauke jiems nebus labai smagu. Vėžiams gatvės atrodo bauginančios, su didžiulėmis žmonių miniomis. Jie nori viso to išvengti.

Svarstyklės

REKLAMA

Šio ženklo žmonių savisaugos instinktas yra per gerai išvystytas, kad jie galėtų vieni vaikščioti gatvėmis. Svarstyklės yra bendraujančios, todėl išpuolių ir nelaimingų atsitikimų istorijas jos išgirsta pirmos.

Šio ženklo atstovai įsijaučia į kvapą gniaužiančius pasakojimus ir visai tai pritaiko sau. Dėl to jiems pasidaro tiesiog baisu išeiti iš namų. Jie nenori to daryti be žmogaus, kuriuo pasitiki, palydos.

REKLAMA

Mėgstantys vaikščioti vienumoje nesutiks šių žvaigždynų atstovų. Jie neišeina į gatvę vieni, jei neturi su kuo eiti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].