Atsparumo įvertinimas pagal Zodiako ženklą

Atsparumas stresui yra vienas svarbiausių įgūdžių ir talentų šiuolaikiniame pasaulyje, nes kasdien susiduriame su problemomis, kurios gali mus erzinti ir sukelti neigiamas emocijas. Astrologai papasakojo, kaip Zodiako ženklai susidoroja su spaudimu.

REKLAMA

Reikia mokėti džiaugtis, bet kartais nesėkmių būna tiek daug, kad džiaugsmui nebelieka laiko. Kiekvienas susiduria su sunkumais, bet svarbu neleisti jiems jūsų įveikti. Atėjo laikas išsiaiškinti, kurie Zodiako ženklai tai daro geriausiai ir kurie prasčiausiai.

REKLAMA

12 vieta: Mergelė

Mergelės ženklo atstovai prasčiausiai įveikia stresą, nes negali susitelkti ties problemos sprendimu būdami be galo susirūpinę. Jei jų gyvenime nutinka kažkas blogo, jiems nepaprastai sunku nukreipti mąstymą nuo neigiamų minčių prie sprendimo ieškojimo, net jei kas nors ištiesia pagalbos ranką. Jie gali labai ilgai kankinti save neigiamomis mintimis, todėl mūsų tolerancijos stresui reitinge užima paskutinę vietą.

11 vieta: Žuvys

Žuvų ženklo atstovai itin prastai įveikia stresą, tačiau, skirtingai nei Mergelės ženklo atstovai, jie gali šiek tiek prasiblaškyti, jei dėl jų padarysite ką nors malonaus. Žuvų ženklo atstovai gali pagyvėti, jei jaučia, kad kažkas jiems padeda. Jei problema tik atsirado, tikimybė, kad Žuvų ženklo atstovai ims ieškoti sprendimo, itin maža. Jiems pirmiausia reikia įveikti baimes, abejones ir nervingumą.

REKLAMA

10 vieta: Liūtas

Dešimtoje vietoje – Liūtai. Jie nerėkia ir nesinervina, tačiau labai nerimauja dėl gyvenimo problemų: meilės, darbo, buities. Viską apsunkina tai, kad jie gali pamiršti apie problemų sprendimus, ir jos gali sugrįžti su nauja jėga. Liūtai yra tie žmonės, kurie gali leisti viskam plaukti pasroviui, tikėdamiesi, kad viskas išsispręs savaime.

9 vieta: Skorpionas

Skorpionai yra tipiški fatalistai. Jei atsitinka kažkas blogo, jie iš karto galvoja, kad tai tęsis amžinai. Įtikinti juos priešingai beveik neįmanoma. Tačiau Skorpionai turi vieną didelį pliusą – jie ilgainiui nusiramina patys. Jei nuspręsite padėti šiems žmonėms, geriau to nedaryti, nes jie gali pagalbos atsisakyti. Pirmiausia pasiūlykite pagalbą, tada sukurkite veiksmų planą.

REKLAMA

gruodžio

8 vieta: Vėžys

Aštuntoje vietoje – Vėžiai, kurie puikiai susitvarko su problemomis būdami draugų ir artimųjų apsuptyje. Jei jie neturi labai artimų žmonių, o tai visiškai įmanoma, tada problemas išspręsti labai sunku. Jiems tikrai reikia teigiamos aplinkos, tada visos problemos greitai išnyks.

REKLAMA

7 vieta: Dvyniai

Dvyniai problemų sprendimą nuolat atideda vėlesniam laikui. Taip, iš pradžių jie nesijaudina ir ne stresuoja, bet kai tik supranta, kad problemą reikia spręsti čia ir dabar, viskas pasikeičia į blogąją pusę, nes jų optimizmo nelieka nė pėdsako. Jie pradeda nerimauti ir praranda gebėjimą protingai mąstyti, priimti pagrįstus sprendimus. Šioje būsenoje jie dažnai daro klaidų.

6 vieta: Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovus sunku pavadinti žmonėmis, kurie dėl kokių nors priežasčių nerimauja. Jie greitai susimąsto ir efektyviai atsikrato išgyvenimų, nes tokia jų prigimtis. Daugeliu atvejų jie nemėgsta blaškytis. Jei šalia yra toks pat optimistas, tada stresas praeina dar greičiau.

REKLAMA

5 vieta: Ožiaragis

Ožiaragiai nerimauja, bet ne dėl to, kad nepavyks įveikti problemų, o todėl, kad tenka skirti laiko dalykams, kurie neįtraukti į jų planus. Jei jie iš anksto sužino apie kokios nors problemos artėjimą, tada jie visiškai nepatiria streso, nes gali viską suplanuoti ir sudaryti artimiausios ateities veiksmų planą. Tai labai stiprūs žmonės, nebijantys sunkumų.

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

4 vieta: Jautis

Jaučiai puikiai susidoroja su stresu. Tik pačioje probleminio gyvenimo laikotarpio pradžioje jie gali pasiduoti, bet vėliau problemas bando suvokti ne kaip kažkokį prakeiksmą, o kaip iššūkį. Jų stiprybė slypi tame, kad jie gana efektyviai išlaisvina neigiamas emocijas. Jie keikiasi, šaukia, daužo kumščiu į stalą, o paskui, lyg nieko nebūtų nutikę, toliau daro tai, ką privalo.

3 vieta: Šaulys

Šauliai kiekvieną problemą mato kaip būtiną. Jie supranta, kad gyvenimas susideda iš baltų ir juodų dienų, kurių kiekviena yra nepaprastai svarbi. Galima pavydėti Šauliams ramybės. Taip, jie nėra robotai, nes užgriuvus netikėtoms problemoms, jie gali nesusivaldyti ir net išlieti pyktį ant artimo žmogaus, tačiau viskas greitai grįžta į savo vėžes. Mūsų reitinge jie nusipelnė trečios vietos.

REKLAMA

2 vieta: Avinas

Avinai yra tie, kurie beveik niekada nesijaudina – bent jau dėl smulkmenų. Šio Ugnies ženklo žmonės visada turi omenyje vieną paprastą tiesą: vos tik pradedame nervintis, iškart pralaimime. Avinai žino, kad daug kas priklauso nuo emocinės žmogaus būsenos, todėl gyvenime stengiasi žengti į priekį su šypsena, kad ir koks košmaras vyktų aplinkui.

1 vieta: Vandenis

Atsparumo stresui reitinge Vandeniai nusipelno pirmos vietos, nes gali ne tik susivaldyti, bet ir periodiškai džiaugtis įveikdami kliūtis gyvenimo kelyje. Juos sunku įbauginti, nes jie puikiai žino, kad bet kuri gyvenimo sistema suteikia pusiausvyrą. Kaip sakoma, jei kažkur kažko sumažėjo, tai kitur padaugės.

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].