15 metų Chen Kernya iš Teksaso kenčia nuo paragangliomos – vėžio formos, kai nervų sistemoje susidaro navikai. Paauglei labai skauda, todėl jai beveik niekas neberūpi, nes ji visą laiką yra „Hospice Austins Christopher“ ligoninėje. Vis dėlto, ji yra pamišusi dėl savo mėgstamos grupės „Florence and the Machine“.

Ji norėtų eiti į koncertą, tačiau jos sveikata yra tiesiog per daug bloga. Bet tada ligoninės personalas padarė jai labai ypatingą staigmeną:

Grupės  vokalistė Florence Welch pasirodo asmeniškai! Ji atsisėdo ant lovos krašto ir sergančiai merginai sudainavo dainą „Shake it Out“ – tuo tarpu Kernya iš visų jėgų bando prisijungti, ir ši jaudinanti akimirka yra tiesiog fantastiška!

Dalinkitės, jei manote, kad tai buvo nuostabus poelgis!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].