Dažniausiai smurto aukomis tampa moterys. Šiuo atveju buvo atvirkščiai. 22-ejų metų vaikiną jo mergina kankino badu ir badė.

Laimei, dėl keistų garsų susirūpinę kaimynai laiku iškvietė policiją.

22 metų jaunuolis atsisakė prisipažinti, kas jam nutiko

Kai policijos pareigūnai paklausė Alex, kodėl jis tokios prastos būklės, vyras atsisakė prisipažinti, kaip jis patyrė sunkius kūno sužalojimus. Neilgai trukus 22 metų jaunuolio kūną įvertinę medikai greitai nustatė, kad jei jis būtų dar kelias dienas pasilikęs namuose, galbūt, nebūtų išgyvenęs košmaro, kurį ten patyrė.

Galiausiai paaiškėjo tiesa

Galiausiai Alex pasidavė pareigūnams ir prisipažino, kad daugiau nei trejus metus buvo smurto šeimoje auka. Jis nukentėjo nuo savo partnerės, 22 metų Jordan Worth, su kuria jis turi du vaikus. Nors vyras dar 2014 metais bandė skirtis su savo „mylimąja“, jam taip ir nepavyko. Prie to neabejotinai prisidėjo ir netrukus po to atsiradęs antras Jordan nėštumas. Alex neslėpė, kad tikėjosi, jog kūdikis turės teigiamos įtakos jų santykiams. Šiandien jis jau žino, kad klydo.

22-ejų metų vaikinas išgyveno tikrą pragarą

Kai paaiškėjo tiesa apie Alekso kasdienį gyvenimą, pareigūnai negalėjo patikėti tuo, ką išgirdo. Paaiškėjo, kad 22 metų vyro partnerė jį mušė, privertė atsiriboti nuo šeimos ir socialinės žiniasklaidos, rinko drabužius, kuriuos jis turėtų dėvėti ir nuodijo miego tabletėmis. Tarsi to būtų negana, devynis mėnesius iš eilės ji savo vyrą marino badu, liepė miegoti ant grindų, net dūrė peiliu ir apipylė verdančiu vandeniu. Dėl daugybės žaizdų ant jo kūno išsivystė infekcija. Laimei, ją greitai gydytojai išgydė.

„Ji tikriausiai buvo vienintelė mergina, kuri manimi domėjosi. Anksčiau nebuvau turėjęs artimų santykių. Tačiau ji pasinaudojo mano gyvenimo istorija kaip koziriu, kad padarytų tai, ko ji norėjo“, – pasakojo 22 metų vyras.

Teismo posėdis ir nuosprendis moteriai

Iš pradžių Jordan Worth parodymai neturėjo nieko bendra su jos partnerio žodžiais. Siekdama išvengti atsakomybės, moteris teigė, kad Alex sirgo psichikos liga, dėl kurios buvo linkęs save žaloti. Galbūt jai būtų pavykę išsisukti, jei ne moters elgesys tą dieną, kai jos partneriui turėjo būti atlikta sunki operacija. Tuomet ji, niekam nežinant, pakėlė sužeistą vyrą iš lovos ir išvedė jį iš ligoninės. Galiausiai 22-ejų metų mergina prisipažino kalta dėl nusikaltimų ir košmarų, kuriuos ji privertė patirti savo partnerį.

Jordan Worth jau stojo prieš teismą. Moteris išgirdo 7,5 metų laisvės atėmimo bausmę. Tikėkimės, kad to pakaks, kad ji suprastų, kokią didžiulę žalą padarė kitam artimam žmogui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].