Kad ir kaip daugelis iš mūsų bandytų kovoti su laiko tėkme, realybė yra tokia, kad senėjimas yra neišvengiamas, ypač susidūrus su dideliu stresu. Moteris tvirtina, kad žmonės dažnai pasimeta, kai reikia atspėti jos amžių. Vieni mano, kad ji atrodo  ir 20, ir 40 metų.

REKLAMA

Sinéad, Mančesteryje vadovaujanti juvelyrinių dirbinių parduotuvei „July Child“, tvirtina, kad ji tikriausiai vis tiek būtų palaikyta  18-mete, kuri baruose turi nešiotis asmens tapatybės dokumentą, jei jau 10 metų neturėtų savo verslo.

REKLAMA

„TikTok“, kur ją galima rasti naudotojo vardu @julychildjewellery, Sinéad atsakė į komentarą po vienu iš ankstesnių savo vaizdo įrašų, kuriame sakoma: „Atrodo, kad ji gali būti ir 40, ir 20 metų“. Savo vaizdo įrašo antraštėje Sinead padėkojo komentatoriui už jo išsakytas mintis šiuo klausimu.

Atsakydama į vaizdo įraše pateiktą komentarą, Sinéad savo sekėjams paaiškino: „Štai kaip jus įtakoja 10 metų vystomas verslas. Taigi, genetiškai aš atrodau kaip 18-metė, kuriai reikia baruose parodyti dokumentą, bet jei turite ir vadovaujate savo verslui, kartais atrodote taip, lyg jums būtų 70 metų“.

REKLAMA

Vienas asmuo teigė, kad Sinéad atrodo maždaug 26 metų amžiaus, o kitas asmuo teiravosi apie jos tikrąjį amžių, kurio autorė taip ir neatskleidė.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.