Iš visų Zodiako ženklų Žuvų atstovai dažniausiai įsigyja būstą su paskola. Specialistai rėmėsi nekilnojamojo turto agentūrų duomenimis. Jų žiniomis, paskolos turėtojų dalis tarp nekilnojamąjį turtą perkančių žmonių yra labai didelė.

REKLAMA

birželio, įsižeidžia

Žuvų atstovai intuityviai supranta, kad atsiras būdų, kaip grąžinti paskolą. Galbūt ne veltui manoma, kad būtent šis ženklas turi ekstrasensorinių sugebėjimų. Be Žuvų, dažnai paskolas ima Avino ir Vėžio atstovai. Analitikai pastebėjo, kad Avinai dažnai grąžina paskolą anksčiau nei numatyta, o Vėžiai, nepaisant savo jautrumo, išlieka ramūs, kai susiduria su sunkumais grąžinant paskolą bankui.

REKLAMA

Vandeniai prabangius butus dažniausiai perka už savo, o ne pasiskolintus pinigus. Specialistai paaiškino, kad šio Zodiako ženklo atstovai yra įpratę pasikliauti tik savimi, o ne paskolomis. Šauliai taip pat dažniausiai perka būstą iš savo lėšų, neimdami paskolos iš banko.

Žmonės, kurie dažniausiai perka būstą brangiuose naujuose pastatuose, yra Svarstyklės ir Ožiaragiai. Ekspertai atkreipė dėmesį į Svarstyklių pusiausvyros ir harmonijos troškimą bei polinkį į estetiką, galintį turėti įtakos jų būsto pasirinkimui, ir atkreipė dėmesį į Ožiaragių, kuriems svarbu gerai gyventi, ambicijas ir darbštumą. Be jų, prabangų būstą dažnai perka Mergelės atstovai ir Dvyniai. Mergelės atstovai į būsto pasirinkimą žiūri labai atsargiai, o Dvyniai yra permainingi ir gali nesunkiai parduoti naują brangų butą. Pagal amžiaus pasiskirstymą, jauniausi brangaus būsto pirkėjai yra Ožiaragiai, kurių amžiaus vidurkis – 36 metai, o vyriausi – Vėžiai (45 m.), Šauliai (45 m.) ir Svarstyklės (45 m.).

REKLAMA

meilės

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.