Širdies nepakankamumas yra pavojinga liga. Jei ji laiku negydoma, gali būti net ir mirtina.

REKLAMA

Organizacijos „Eat This, Not That“ ekspertai pasakojo, į kokius požymius reikėtų atkreipti dėmesį, kad išvengtumėte neigiamų pasekmių.

Pirmasis požymis yra uždusimas.

REKLAMA

Be to, jis ne visada atsiranda po fizinio aktyvumo, o tai reiškia, kad jau yra tam tikra rizika. Šis simptomas gali pasireikšti žmogui ilsintis, gulint ar net miegant.

Kojų ir pėdų tinimas taip pat rodo širdies nepakankamumą. Taip yra dėl to, kad galūnėse kaupiasi skysčiai.

REKLAMA

Be to, kaip pažymi ekspertai, problemą rodo dažnas pulsas arba skausmas krūtinėje. Taip pat gali pasireikšti silpnumas ir nuovargis.

Tokiu atveju žmogui sunku į ką nors susikoncentruoti.

REKLAMA

Tačiau tai dar ne visi požymiai.

Yra dar vienas, kuris siejamas su apetito praradimu arba pykinimu. Kai kurie pacientai gali dėl to jausti pykinimą ar sotumą, net jei suvalgė labai nedaug maisto.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.