Dvi 12 ir 14 metų mergaitės, apie kurių dingimą buvo pranešta, pagaliau buvo rastos sveikos ir gyvos. Tačiau iki to laiko jos automobiliu, kurį „pasiskolino“ iš tėvo, nuo namų buvo nuvažiavusios apie 640 kilometrų.

REKLAMA

Dvi mergaitės iš Floridos susipažino su vienu asmeniu internete. Todėl jos nusprendė pasiskolinti tėvo automobilį ir nuvykti pas jį į svečius. Jos buvo nuvažiavusios 640 kilometrų, kai buvo sustabdytos Alabamoje. Apie tai pranešė interneto svetainė “People”.

Kai abi mergaitės dingo, buvo paskelbtas pranešimas apie dingusius vaikus. Mergaitės pamatė pranešimą apie savo dingimą, kai sustojo degalinėje Alabamoje. O praėjus maždaug trims valandoms po to, kai buvo paskelbtas perspėjimas, abi merginos atvažiavo prie policijos nuovados ir prisistatė vietos valdžios institucijoms.

REKLAMA

Žmonės pranešė, kad vietos teisėsaugos institucijos, kurioms merginos prisistatė, televizijos kanalo „WGFL“ duomenimis, sakė, kad merginos išvyko susitikti su žmogumi, su kuriuo susipažino internete.

Merginų pateiktas paaiškinimas policijai sukėlė nerimą, ir ji šį susitikimą vertina kaip labai įtartiną. Asmens, su kuriuo merginos susirašinėjo, tapatybę dabar tiria policija. Pačios merginos manė, kad jos bendravo su paaugliu berniuku, tačiau policija nori ištirti, ar asmuo, su kuriuo jos bendravo, galėjo būti nusikalstamų ketinimų turintis asmuo.

REKLAMA

Dvylikametė mergaitė „pasiskolino“ savo tėvo automobilį „Ford Taunus“ ir nuvažiavo pas savo keturiolikmetę draugę ją pasiimti. Tada mergaitės išvažiavo į greitkelį.

Per stebuklą kelionė praėjo labai gerai ir abi mergaitės buvo sugrąžintos į namus. Esant tokioms aplinkybėms, joms viskas baigėsi gerai.

REKLAMA

Tyrimas dėl asmens, kuris bendravo su abiem mergaitėmis, dabar perduotas Federaliniam tyrimų biurui (FTB).

Nepranešama, kokių pasekmių gali tikėtis abi merginos, kurios akivaizdžiai neturėjo vairuotojo pažymėjimo.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].