Kurie Zodiako ženklai yra patys stipriausi?

Klausimas, kuris Zodiako ženklas yra stipriausias, visada išlieka aktualus. Astrologai pasidalino savo ekspertų nuomone. Jie atskleidė, kas iš vyrų ir moterų gali pasigirti charakterio tvirtumu ir atsparumu stresui bei gyvenimo negandoms.

REKLAMA

Liūto ir Avino atstoves galima laikyti stipriausiomis moterimis. Tačiau pirmąją vietą vis dar užima Skorpiono ženklo atstovės. Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, išsiskiria neįtikėtina valia, atsparumu stresui ir ryžtu. Jokios likimo peripetijos ar nesėkmės negali jų išvesti iš pusiausvyros. Šios moterys visada žino, ko nori, ir užtikrintai eina savo tikslo link. Kartais jos netgi gali būti pernelyg griežtos.

REKLAMA

Skorpiono atstovės yra labai atsparios stresui. Jos sugeba ramiai ir net šaltai priimti bet kokią situaciją, kuo negali pasigirti daugelis kitų Zodiako ženklų. Tai padeda joms tapti lyderėmis ir netgi vadovauti miniai.

gruodžio, zodiako

REKLAMA

Iš vyrų Ožiaragis teisėtai gali būti laikomas stipriausiu ženklu. Viena geriausių šių žmonių savybių – apdairumas ir ramumas. Jie nėra linkę pasiduoti emocijoms. Priešingai – tai puikūs analitikai, jie ramūs, nuoseklūs savo veiksmuose ir visada apskaičiuojantys riziką. Svarbus vaidmuo tenka ir jų aukštam intelekto lygiui, taip pat nuolatiniam tobulėjimui ir mokymosi troškimui. Ožiaragiai išsiskiria charakterio tvirtumu ir vientisumu. Labiausiai jie pasitiki savimi ir savo principais. Šio ženklo atstovai yra neįtikėtinai kryptingi ir nepalenkiami siekiant savo tikslų.

Kai kurie žmonės mano, kad Ožiaragiai yra ciniški ir neemocionalūs. Tačiau taip nėra. Šie vyrai gali parodyti didelį rūpestingumą ir būti geriausiais bei ištikimiausiais pagalbininkais savo šeimai ir draugams.

REKLAMA
ožiaragis, gruodžio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].