Tėvų vaidmuo yra susijęs su didele atsakomybe, didžiausia, kurią galite prisiimti.

REKLAMA

Vaikas stebi suaugusiųjų elgesį ir tikisi, kad jie visada bus su juo.

Juo labiau man skaudu, kai girdžiu apie sunkias vaikų situacijas, nes tėvai netinkamai jais rūpinasi. Tai netgi pasiekia tokį tašką, kai vaikai praranda gyvybes, ir tai sudaužo aplinkinių širdis.

REKLAMA

Vienai devynerių metų mergaitei prireikė medikų pagalbos, kai ją ištiko epilepsijos priepuoliai. Ligoninės darbuotojai manė, kad ji buvo gerose rankose, kai mama atvyko aplankyti. Tačiau paaiškėjo, kad jos pačios mama buvo jos baisiausias košmaras.

Moteris devynis mėnesius nešioja vaiką įsčiose. Per šį ilgą laiką iki kūdikio gimimo jis auga ir stiprėja. Tikras stebuklas, kad žmogus gali nešioti savyje mažą žmogelį – kad viena gyvybė gali išsivystyti kitoje.

REKLAMA

Tačiau tėvų vaidmuo neapsiriboja vien vadinimusi mama ar tėčiu.

Tai yra visą gyvenimą trunkanti atsakomybė. Jūs, kaip tėvai, turite užtikrinti, kad jūsų vaikas gautų viską, ko jam reikia. Suteikti jam paramą ir besąlygišką meilę.

REKLAMA

Tačiau pasitaiko, kad kai kuriose šeimose būna didelių tragedijų.

Paslaptinga mergaitės mirtis

Po to, kai devynmetę Georginą ištiko keli traukulių priepuoliai, jai teko daug laiko praleisti ligoninėje.

REKLAMA

Mergaitė patyrė stuburo traumą, kuri paveikė jos gebėjimą naudotis rankomis ir kojomis. Dėl to Georgina tapo visiškai priklausoma nuo ligoninės personalo pagalbos. Ten taip pat buvo jos motina, kuri visada prižiūrėjo dukrą, kad ją palaikytų, pranešė britų „Mirror“.

Tačiau paaiškėjo, kad mamos širdyje nebuvo meilės, o jos buvimas reiškė mergaitės gyvenimo pabaigą.

REKLAMA

Staiga per trumpą laiką mergaitės būklė pablogėjo. Pokyčiai vyko greitai, o ligoninės personalas negalėjo suprasti, kaip tai įvyko.

Mergaitė trumpam buvo palikta su mama, tada kažkas atsitiko.

REKLAMA

Šiurpinantis atradimas ligoninėje

Ligoninės personalas buvo sutrikęs. Niekas negalėjo suprasti, kodėl mergaitės sveikata staiga taip pablogėjo, kad ji mirė ligoninėje.

REKLAMA

Buvo atliktas tam tikras tyrimas, siekiant paaiškinti, kas atsitiko. Įrodyta, kad Georgina gavo mirtiną dozę ketamino. Tai vaistas, kuris buvo naudojamas kaip anestetikas nuo 1970 m., – pranešė Sbu.

Taip pat paaiškėjo, kad injekciją suleido ne gydytojas. Visi suprato, kad tokią galimybę turėjo tik vienas žmogus.

REKLAMA

Kitų šeimos narių mirtis ant jos sąžinės

Georgina su mama buvo tik trumpą laiką. Remiantis tyrimais, paaiškėjo, kad mergaitė mirė praėjus vos 20 minučių po injekcijos. Policija nuvyko į žuvusios mergaitės namus, kur buvo sulaikyta motina, – rašė „Mirror“. Policijai pradėjus tirti Georginos mirtį, buvo atskleista ir daugiau nusikaltimų, kurie juos sukrėtė. Anksčiau Georginos šeimoje buvo dar du vaikai. Tačiau jie taip pat mirė paslaptingomis aplinkybėmis. Vienas, kai jam buvo 3 metai, o kitas, kai jam buvo 6 mėnesiai.

REKLAMA

Atlikus palaikų ekshumaciją ir apžiūrą paaiškėjo, kad jie taip pat mirė paslaptingomis aplinkybėmis. „Mes visiškai neabejojame, kad buvo įvykdytas nusikaltimas“, – sakoma policijos pranešime.

„Turime du pranešimus apie vaikų mirtis, kuriuose nurodoma jų mirties priežastis. Pirmasis mirė nuo kepenų nepakankamumo, o antrasis – nuo ​​aortos pažeidimo ir plaučių embolijos“.

REKLAMA

„Kaip žinote, tai negali būti pagrindas patraukti baudžiamojon atsakomybėn, todėl mano kolegos vėl nagrinėja šią bylą“.

Taigi, Georginos mama įtariama sukėlusi trijų žmonių mirtį. Tačiau moteris savo kaltės nepripažįsta. Plyšta širdis išgirdus kažką panašaus. Mūsų mintys yra su šiais trimis vaikais, kurie per anksti paliko šį pasaulį. Ilsėkitės ramybėje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].