Septynerių metų Landon Bjornson pirmą kartą turėjo skristi vienas aplankyti savo tėčio. Mama jam davė raštelį, kad perduotų savo bendrakeleiviui. Gautas atsakymas privertė ją susigraudinti.

Mamos lėktuvo bendrakeleiviui skirtame raštelyje buvo rašoma, kad jos sūnus yra autistas, ir kad jis gali šiek tiek jaudintis ir pakartotinai klausinėti, ar jie greitai atvyks.

„Prašau, padėkite jam jaustis saugiai ir patogiai“, – tęsiama raštelyje. Ji taip pat pridėjo 10 USD šalia sėdinčiam pakeleiviui.

„Prieš kelionę buvau labai sunerimusi, o po kelionės Landon labai džiaugėsi, susitikęs su savo tėčiu ir pusbroliu“, – „Bored Panda“ svetainei pasakojo mama Alexa.

Jūs labai laiminga mama!

Mama taip pat pasakojo, kad sūnus tuo pačiu maršrutu skrido jau 5-6 kartus, todėl jis gerai žinojo, kaip elgtis. Bet tai buvo pirmas kartas, kai jis skrido vienas. Ji labiausiai bijojo, kad jos sūnus trukdys savo bendrakeleiviams.

Bet kai sūnus nusileido, ji gavo pranešimą iš vyro, vardu Ben‘as, kuris skrydžio metu sėdėjo šalia jos sūnaus:

„Alexa, mano vardas Ben‘as. Skrydžio į Portlandą metu buvau Landon‘o bendrakeleivis. Jis daug kartų klausinėjo, ar netrukus atvyksime, bet jis buvo puikus kelionės bičiulis. Mums buvo labai smagu ir mes žaidėme keletą kartų žaidimą „Akmuo, žirklės, popierius“. Jis puikus berniukas, o jūs – laiminga mama. Ačiū už 10 USD, bet tai nebuvo būtina. Aš juos paaukojau Autizmo draugijai Landon‘o vardu. Geros dienos.”

Kartu su tekstu jis taip pat atsiuntė savo ir Landon‘o nuotrauką.

Landon‘o mama susigraudino

Alexa šia nuotrauka pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje. Žemiau ji parašė:

„Esu labai dėkinga šiam žmogui ir už tai, kad pasaulyje vis dar yra malonių žmonių, kurie daro teigiamus dalykus, lygiai taip pat, kaip aš stengiuosi juos daryti. Ačiū, Benai.“

„Facebook“ įrašas greitai tapo labai populiarus

„Pasijutau žymiai geriau ir daug ramesnė, kai gavau šią Ben‘o žinutę. Buvau sujaudinta ir net nubraukiau keletą ašarų, pamačiusi, kad vis dar pasaulyje yra rūpestingų ir mylinčių žmonių“, – po šiuo įrašu pakomentavo ji.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].