Ralfas Heggneris 2022 m. lapkritį vyko namo po žvejybos. Pakeliui jis sustojo poilsiavietėje, kad galėtų pasinaudoti tualetu. Jis ketino greitai grįžti į automobilį, todėl paliko praviras dureles.

REKLAMA

Jo spontaniškas sprendimas palikti atviras dureles amžiams pakeitė valkataujančio šuns gyvenimą! Kol Ralfas buvo tualete, alkanas šuo pamatė atviras duris ir įšoko į vidų. Po minutės sugrįžęs vyras negalėjo patikėti savo akimis! Laimei, Ralfas myli šunis, todėl jis suprato, kad privalo jam padėti.

REKLAMA

Tiesą sakant, namuose jis jau turėjo tris išgelbėtus šunis. Šis benamis šuo buvo labai alkanas, todėl Ralfas jam atidavė viską, ką turėjo su savimi. Jis pasakoja, kad iš karto pamilo šį šunį.  Ralfas nusiuntė nuotrauką savo žmonai Andželai ir paklausė, ar galėtų parsivežti šunį namo. Žinoma, Angela pasakė „taip“.

„Paklausiau jo, kaip jis pavadins mūsų naująjį šunį“, – pasakojo Ralfo žmona.

REKLAMA

Jiedu nusprendė jį pavadinti Carlo. Kol Ralfas vairavo, Carlo ramiai miegojo ant keleivio sėdynės. Kai jie grįžo namo, Ralfo sūnus ir jo žmona išėjo pasitikti naujojo šeimos nario. Carlo automobilyje jautėsi saugus ir nenorėjo išlipti, tačiau vėliau jis suprato, kad niekas jam nekelia pavojaus.

REKLAMA

Carlo pagaliau turi tikrus namus! Heggnerių šeima supažindino jį su kitais savo šunimis. Jie džiaugėsi, kad Carlo gerai sutaria su kitais, todėl gyvenimas po vienu stogu nepareikalaus didelių iššūkių.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].