Kūdikio pilvukas tiesiog didėjo ir didėjo. Galiausiai gydytojai suprato priežastį, kodėl taip įvyko

Sarah ir Chrisas Jamesai buvo ekstazėje, kai sužinojo, kad Sarah yra nėščia ir laukiasi antrojo vaiko – mažos mergaitės. Suprantama, jiems nepaprastai palengvėjo, kai jų dukra išvydo pasaulį be jokių komplikacijų. Tačiau po kurio laiko kūdikio pilvukas ėmė įtartinai didėti…

Tik grįžę iš ligoninės tėvai suprato, kad kūdikiui kažkas negerai. Dukrytė gimė laiminga ir sveika, tačiau jau po 2 mėnesių tėvai pastebėjo, kad ji pradėjo storėti. Ypač sparčiai didėjo jos pilvukas.

Kūdikis valgė normaliai ir vystėsi taip, kaip turėtų. Bet kai pradėjo augti tik pilvukas, tėvai labai sunerimo. Užuot nuvežę Sloaną pas šeimos nuolatinį pediatrą, Sarah ir Chrisas dukrą išvežė į ligoninę. Deja, gydytojas padarė šokiruojantį atradimą ir turėjo tėvams perduoti žinias…

pilvukas

Sloanai buvo diagnozuota reta kepenų liga, vadinama tulžies pūslės liga, kuri blokuoja ir naikina tulžies latakus. Todėl tulžis lieka kepenyse, kurios galiausiai sunaikinamos, jei nieko nedaroma. Jaunosios Sloanos gyvenimas pakibo ant plauko.

„Mes pagalvojome, kad turėtumėme ją nuvežti į ligoninę, kad sužinotumėme, kas yra negerai. Gavome liūdnas naujienas, kurios mus pribloškė. Labai to bijojome, išsipildė baisiausi mūsų košmarai“, – pasakoja Sarah.

Sloanai buvo leista grįžti namo iš ligoninės, tačiau praėjus tik savaitei po diagnozės, šeima turėjo grįžti į ligoninę.

Vienintelis dalykas, galėjęs išgelbėti mergaitę, buvo kepenų persodinimas, ir tai buvo skubu. Nei Sarah, nei Chrisas neatitiko dukters kraujo grupės, todėl jie stengėsi, kad apie dukros ligą sužinotų kuo daugiau žmonių. Taip jei tikėjosi rasti tinkamą donorą.

Kai kurie žmonės gali nežinoti donorystės ir transplantacijos taisyklių, tačiau jos yra labai griežtos. Donoras gali būti šeimos narys ar pažįstamas, jis turi būti pasirengęs tai padaryti visiškai nemokamai. Donoras taip pat turi būti psichologiškai ir fiziškai įvertintas.

Artimas šeimos draugas Jake Tenney socialiniame tinkle pamatė šeimos šauksmą ir istorija pasidalino savo „Facebook“ puslapyje. Būtent tada visiškai netikėtas herojus nusprendė padėti. Nepažįstamasis puikiai tiko ir buvo įpratęs gelbėti gyvybes.

pilvukas

Tai buvo Jake brolis Steve Tenney, kuris sutiko padėti. Steve yra Amerikos karo veteranas ir 18 metų dirbo policijos pareigūnu Naujajame Hampšyre. Jis buvo 40 metų, bet geros formos. Vyras buvo sveikas ir atitiko visus reikalavimus.

Po to, kai Steve išlaikė įvairius testus, gydytojai nedelsdami operavo jo kepenis. Iki operacijos Steve net nebuvo matęs mergytės, kurią pasiryžo išgelbėti.

„Laimei, buvau geroje vietoje ir apie tai kalbėjau su žmona. Tikrai nebuvo apie ką galvoti. Jei galiu padėti 4 mėnesių kūdikiui ir galbūt išgelbėti jo gyvybę, tą ir turiu padaryti“, – sakė Steve.

pilvukas

Laimei, operacija praėjo sklandžiai. Kepenys yra vienas iš organų, galintis pats pasveikti, todėl vyro kepenys ilgainiui atsistatys. Kai Sloana augs ir stiprės, stiprės ir jos naujos kepenys.

Tai labai graži istorija, džiugu, kad viskas pasisekė. Sloanos gyvenimas tragiškai galėjo pasibaigti per greitai, tačiau nepažįstamo vyro gerumo dėka istorija baigėsi laimingai – šeima išsaugojo savo mažąjį angelą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].