Sergantis berniukas turėjo norą. Ir mama jį išpildė!

Visada baisu, kai mylimas žmogus miršta. Bet ar galite įsivaizduoti, koks jausmas, kai jūsų vaikas suserga sunkia liga ir jam lieka nedaug laiko gyventi? Ką, kaip tėvas, galėtumėte padaryti tokioje situacijoje? Paskęsti giliame sielvarte ir depresijoje? 9-erių vaiko tėvai nusprendė elgtis priešingai ir pasistengė, kad sūnui likęs laikas būtų kuo gražesnis.

Džeikobui Tompsonui iš Portlando (JAV) vėžys buvo diagnozuotas sulaukus 4 metų amžiaus. Su vėžiu nesisekė kovoti, net taikant įvairius radiacijos gydymo būdus. Džeikobas ir jo šeima sunkiai kovojo 5 metus, tačiau jie sulaukė blogų žinių.

Džeikobo tėvams buvo pranešta, kad vėžys išplito toli ir plačiai, todėl tai, kas neišvengiama, jau visai šalia. Džeikobas mirs.

Tačiau net ir po skaudžios žinios šeima neprarado pozityvios nuotaikos, kad paskutinės Džeikobo dienos būtų pačios geriausios. Berniukui labai patiko Kalėdos ir jis panoro atšvęsti jas paskutinį kartą. Tačiau laiko buvo nedaug ir gydytojai nežinojo, ar jis išgyvens pakankamai ilgai. Džeikobas norėjo šio to ypatingo – kuo daugiau kalėdinių atvirukų iš viso pasaulio, kad pasijustų it per tikras Kalėdas. Berniuko mama pradėjo projektą ir jis labai pasisekė.

Džeikobui sukurtame „Facebook“ puslapyje ji nuolat pranešdavo naujienas draugams ir šeimos nariams.

„Draugai ir artimieji, Džeikobui sekasi geriau, nei tikėtasi, tačiau laikas vis dar ribotas. Nusprendėme anksčiau atšvęsti Kalėdas. Džiekobas labai džiaugtųsi gavęs ankstyvų kalėdinių atvirukų,“ – ji parašė puslapyje.

Tara tikėjosi, kad gaus kelis atvirukus, tačiau tai, kas įvyko po kelių dienų, ją sukrėtė.

Šis įrašas buvo pasidalintas neapsakomai daug kartų „Facebook“ tinkle ir pasklido tūkstančiams žmonių. Kalėdiniai atvirukai pradėjo plūsti į ligoninę, kur buvo paguldytas Džeikobas. Jis netgi gavo atviruką iš Pietų ašigalio. Šimtai kalėdinių atvirukų rado kelią į Džeikobo palatą. Jie nesiliovė keliavę.

Prieš pat ankstyvą Kalėdų šventę Džeikobas buvo gavęs 14 000 atvirukų ir laiškų! Berniuką pribloškė, kiek daug žmonių linkėjo jam linksmų Kalėdų. Vieni atvirukai buvo rankų darbo, kiti – su dovanomis. Ir ant daugumos buvo tas pats motyvas – pingvinas, kuris buvo mėgstamiausias Džeikobo gyvūnas.

Be atvirukų ir dovanų Džeikobas taip pat sulaukė paramos iš vietinės bendruomenės. Vietinė policija, kuria Džeikobas labai žavėjosi, atėjo ir aplankė jį ligoninėje. Jis taip pat gavo kalėdinių sveikinimų „Facebook“ nuotraukų ir vaizdo įrašų pavidalu.

Po gražios kalėdinės magijos Džeikobo „Facebook“ puslapyje pasirodė liūdna žinia:

„Turime sunkia širdimi paskelbti, kad mūsų brangusis Džeikobas mirė. Jis ramiai užmigo sulaukęs vos 9 metų, po 5 metų kovos su vėžiu.“

Šeima yra dėkinga už visą tiek pažįstamų, tiek nepažįstamų žmonių rūpestį ir meilę paskutinėmis Džeikobo gyvenimo savaitėmis. Jie tikisi, kad žmonės ir toliau galvos apie tokius vaikus kaip Džeikobas bei prisidės prie vėžio tyrimų. Žaislus ir dovanas, kurias gavo berniukas, tėvai paaukojo ligoninei, kad kiti vaikai galėtų jais džiaugtis.

Nepaprastai liūdna, kad Džeikobas mirė toks jaunas, tačiau labai jaudina, kad ši situacija suvienijo žmones iš viso pasaulio.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].