Šis vyras pripažįsta padaręs lemtingą santuokos klaidą. Ir ši žinia mus turėtų priversti susimąstyti:

„Gyvenimas pilnas daug netikėtų posūkių. Prieš metus mes su žmona išsiskyrėme. Palikau ją dėl kitos, daug gražesnės moters. Mano buvusi žmona buvo stora, suglebusi, jos oda buvo pilna celiulito ir strijų. Jai buvo nesvarbu, kaip ji atrodė, nesišukuodavo plaukų ir niekada nesidarydavo makiažo.

Ji net nenaudojo lūpų dažų. Vietoj to, ji vaikščiojo per dideliais drabužiais. Jos nagai nebuvo tvarkomi, ji retai nusiskusdavo, nedėvėjo liemenėlės ir nesusitvarkydavo antakių. Trumpai: nebejaučiau jai traukos. Niekas nebetraukė mano dėmesio, tik prisiminimai apie moterį, kurią kažkada pažinojau.

Šiandien, lygiai po metų, kai išsiskyrėme, sutikau savo buvusią žmoną. Ji buvo graži ir švytinti. Ji neteko daug svorio – jos riebalų ir pilvo nebuvo matyti. Jos nuostabūs plaukai gražiai gulėjo ant pečių, o stiprus raudonas kontūras išryškino visas lūpas. Suknelė, kurią ji dėvėjo, išryškino naują liemenį.

Jos kūnas nebeatrodė kaip trijų mano vaikų motinos. Dabar aš čia sėdžiu ir galvoju apie papildomus kilogramus, kurie atsirado dėl paskutinio nėštumo. Didelis pilvas tada buvo, nes vis dar bandė atsigauti po devynių mėnesių nėštumo – kuris man padovanojo didžiausią dovaną mano gyvenime.

Ji turėjo celiulitą, nes nebesportavo – nes turėjo būti namuose su vaikais. Ji taip pat neturėjo laiko prižiūrėti plaukų ir antakių ar tiesiog pasidažyti. Ji turėjo nedaug laiko, o kurį turėjo – ji investavo į mane, o pati atsidurdavo eilės gale. Ji turėjo kabančius papus, nes dvejus metus žindė mūsų vaikus. Ji nedėvėjo liemenėlės, nes žindant tai buvo daug patogiau.

O po sunkaus darbo gamindama maistą, skalbdama ir lygindama drabužius, ji šypsojosi! Atrodė laiminga būdama su savo šeima. Jos gyvenimas buvo tobulas toks, koks buvo.

Šiandien noriu jums pasakyti vieną dalyką. Žinau, ką reiškia namuose turėti tikrą moterį. Bet aš ją palikau. Aš viską sugadinau. Aš praradau šią moterį. Kvailas buvau, tikrą grožį iškeičiau į paviršutinį. Bet aš išmokau savo pamoką. Negalėjau tinkamai įvertinti tikros rūpestingos žmonos ir motinos vertės.

Ji leidžia laiką tik su mūsų jauniausiu sūnumi Benjaminu, kuriam yra vieneri metai. Kiti du yra daug vyresni ir nepriklausomi.

Dabar ji turi daugiau laiko sau. Visų pirma, ji suprato, kad jai nereikia tokio idioto, kaip aš, kad gerai jaustųsi, nes žino, ko yra verta. Laiku to nesuvokiau. Ji buvo lygiavertė partnerė. Tikra moteris gali ne visada turėti „tinkamas“ dimensijas, bet visada teisingą asmenybę.

Šis vyras jau per vėlai suprato, ką prarado. Ar jis kada nors bus toks laimingas, kaip kadaise su ankstesne partnere?

Pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].