Nėštumas turėtų būti laukiamas ir džiaugsmingas laikas. Tačiau porai iš Floridos, JAV, laimė greitai apkarto. Kai jie atvyko į ligoninę patikrai, sulaukus 20 nėštumo savaičių, gydytojai jiems patarė kūdikėlio atsisakyti.

Pora labai džiaugėsi, kai sužinojo, kad laukiasi antrojo vaikelio, tačiau paaiškėjo, kad jo būklė yra labai sunki, dėl kurios gimdymas būtų labai rizikingas.

Tėtis prisijungė prie interneto ir pasidalijo neįtikėtina poros vaikelio atėjimo istorija – nuo pat diagnozės. O „Imgur“ svetainėje jis pasidalijo nuotraukomis ir informacija.

Viskas prasidėjo sulaukus 20 savaičių patikrinimo, kai gydytojai pastebėjo, kad ultragarso vaizduose kažkas yra negerai.

Pažvelgę ​​į sonogramą, nuotraukoje galite pamatyti juodą dėmę ant kūdikio pilvelio.

Tėtis rašė:

„20 savaitę mūsų kūdikiui buvo diagnozuota įgimta diafragminė išvarža (juoda dėmė, esanti kairėje, jos pilve…) Jos išgyvenimo tikimybė gali būti mažesnė nei 50 proc., priklausomai nuo kelių veiksnių. Vienas iš mūsų perinatologų mums pasakė, kad geriausia tiesiog kūdikio atsisakyti.

Tačiau pora neketino kūdikio atsisakyti. Jie žinojo, kad tikimybė yra, nors ir menka, ir jie vis tiek padarys viską, kad jis saugiai ateitų į šį pasaulį.

Jie žinojo, kad jų maža mergaitė jau pateko į sunkią padėtį. Kaip prieš tai pažymėjo tėtis, jos skrandis buvo pakilęs į krūtinės zoną.

Tada pora sužinojo pirmąją gerą žinią, konsultuodamasi gerai žinomoje Hiustono ligoninėje „Johns Hopkins All Children“.

Nepaisant to, kad organai migravo į viršų link krūtinės, tyrimai parodė, kad kūdikio nereikės operuoti gimdoje. O sulauktas gimimas žymiai padidino išgyvenimo tikimybę.

Šeima nusprendė laikinai persikelti į Hiustoną (Teksasą). Jie paliko savo namus Floridoje, kad jų dar negimusi dukra turėtų pačias didžiausias galimybes išgyventi.

Štai kaip Kartonas apibūdino kūdikio gimimą internete:

„Mūsų antrasis vaikas gimė 39 savaičių amžiaus ir nedelsiant mūsų gimusi dukra buvo intubuota ir perkelta į reanimacijos skyrių.

Ji buvo intubuota, anestezuota ir jai davė dopamino, kad padidintų kraujospūdį. Ji visa buvo apraizgyta gyvybės palaikymo vamzdeliais ir kitais laideliais.

Niekada nesijaučiau labiau sujaudintas nei po pirmosios minutės nuo jos gimimo!

Vienoje operacinės pusėje gulėjo mano dukra, kuri buvo intubuota ir kovojo su savo gyvybe… Kitoje kambario pusėje gulėjo mano žmona, kuri bandė atsigauti po ką tik įvykusio gimdymo.

Aš pranešiau žmonos mamai, jog ja ir kūdikiu bus pasirūpinta“.

Vos 4 dienų dukrai buvo atlikta diafragmos operacija. Ir nuo to momento viskas klostėsi palyginti sklandžiai.

Vėliau jis pabrėžė, kad kiti tėvai turėtų žinoti, kad įgimta diafragmos išvarža nebūtinai yra priežastis prarasti kūdikį. Taip pat jis nesupranta gydytojų, kurie pataria tėvams atsisakyti kūdikio, turinčio sunkią ligą ar riziką neišgyventi. Jis rašo:

„Tai buvo tarsi pareiškimas kalbėtis su kitais tėvais apie tai, kad ši būklė būtų teisingai interpretuota. Atskirų atvejų rezultatas pakankamai gerai neįvertinamas dėl galimų sunkumų. Komplikacijos gąsdina, o prognozė gali būti žiauri, kai ji yra neteisingai įvertinta. Tai daug geriau, kad nuspręstų tie, kurie atsiduos tokios būklės kūdikių tolesnei priežiūrai“.

Jis tęsia:

„Aš nepykstu, kad mums buvo patarta daryti abortą. Tai privertė mane suprasti, kad pasaulis yra prisotintas įvairių patirčių dėl jau žinomų problemų, įvairių ligų ir visokių situacijų, apie kurias tikrai reikia žinoti“.

Vyras viliasi, kad kuo daugiau tėvų, susidūrusių su panašia diagnoze, nepasiduotų statistikos įtakai.

Nuvykus pas tokius specialistus, kokie yra „Johns Hopkins All Children’s Hospital“, šansai susilaukti vaikelio smarkiai pasikeitė, ir tokia istorija tapo įmanoma!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].