Ji liepė anūkei pačiai išsirinkti gimtadienio dovaną. Ką ji sugalvojo?

Kiekvienas iš mūsų mėgsta gauti gimtadienio dovanas, ypač kai galime jas išsirinkti patys. Daugelis iš mūsų tuomet prašo mažos dovanos ar vienos didesnės dovanos, nenorėdami finansiškai apkrauti savo artimųjų. Ši anūkė pasistengė iš visų jėgų, o jos norą turėjo išpildyti jos močiutė.

REKLAMA

Dovanos pirkimas dažnai yra problema, nes sunku įtikti mylimam žmogui. Tada lengviausia paklausti, ko jiems reikia. Dėl to turėsime garantiją, kad dovana patiks gimtadienį švenčiančiam žmogui ir mes negailėsime pinigų. Šioje mūsų aprašytoje istorijoje klausimas „Ką norėtum gauti?“ sukėlė nemažą ažiotažą.

REKLAMA

Anūkės gimtadienio dovanos prašymas

Patirtimi pasidalijusios senjorės istorija moteriai paliko rimtą dilemą. Viskas prasidėjo nuo anūkės, kuri yra paauglė ir jau turi savo norų, gimtadienio. Mūsų herojė sakė, kad būtų gerai jos paklausti, ką ji norėtų gauti. Nedvejodama mergaitė atsakė, kad svajoja apie  naujausią iPhone modelio telefoną. Šis pavadinimas moteriai nelabai padėjo suprasti, kas tai per dalykas.

Keletas įdomių faktų, kurių jūs nežinojote!

REKLAMA

Iš pradžių moteris manė, kad tai kažkoks jaunų žmonių madingas žaislas, dėl kurio ji nusiramino. Tik pasikalbėjusi su sūnumi ji sužinojo, kad tai iš tikrųjų ne žaislas, o elektroninis prietaisas, kainuojantis daug pinigų. Išgirdusi kainą vyresnio amžiaus moteris buvo labai šokiruota. Tada ji prisiminė savo jaunystę, kai didžiausia dovana jai buvo nauji batai ar lėlė, o ne telefonas.

O kaip mano anūkės gimtadienio dovana?

Per vėlu atsiimti duotą žodį, nes juk anūkė jau laukia savo svajonių išmaniojo telefono. Moters pensija labai maža, todėl tokios brangios technikos ji tiesiog neišgali nupirkti, o tuo pačiu nenori nuvilti anūkės. Mūsų herojė nenorėjo nuvilti savo mylimos anūkės, bet taip pat nenorėjo skolintis pinigų iš kitų. Ji galvojo nupirkti visai kitokią dovaną, pavyzdžiui, knygą ar suknelę, kuri galbūt pradžiugintų jos mylimą anūkę.

REKLAMA

Moteris bandė apie tai pasikalbėti su savo sūnumi. Ji norėjo, kad jis prisidėtų prie jos ir jie pirktų telefoną. Tačiau vyresniosios moters planas nepasiteisino, nes sūnus ir marti taip pat neturėjo daug santaupų, o išlaidos ir taip jų gyvenime buvo nemažos. Vyras sakė, kad mama turėtų daryti tai, kas, jos nuomone, yra teisinga, tačiau tai nebuvo patarimas, kurio moteriškė tikėjosi. Moteris labai rūpinasi anūke ir puikiai žino, koks jai svarbus šis gimtadienis.

REKLAMA

Iki vakarėlio liko šiek tiek laiko, bet tai nekeičia fakto, kad močiutė labai susirūpinusi. Nepaisant gerų ketinimų, ji nežinojo, ką jai reikia daryti, kaip pasielgti? Šeima jai labai svarbi, bet ar protas nugalės meilės jausmą?

dovanos, gimtadienio

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.