Kalbame apie šešis Zodiako ženklus, kurie kitus žmones perpranta geriau nei kiti.

REKLAMA

Vėžys

Jautrūs ir emocionalūs Vėžiai laikomi empatiškiausiais iš visų Zodiako ženklų. Jie visada laiku supranta, kada žmonėms reikia jų paramos, ir visada yra pasiruošę duoti patarimų. Vėžiams yra labai paprasta perprasti kitų žmonių emocijas ir mintis.

REKLAMA

Žuvys

REKLAMA

Tai – labai intuityvus Zodiako ženklas, turintis galimybę pažvelgti į ateitį. Žuvų intuicija suteikia joms visas galimybes akimirksniu suprasti aplinkinių nuotaiką. Žuvys tuo aktyviai naudojasi, todėl visada yra ypač mylimos tarp draugų ir pažįstamų.

Mergelė

REKLAMA

Atkaklios Mergelės niekada nesitenkins konkretumo stoka. Tai galioja ir santykiams su kitais žmonėmis. Atidžiai stebėdama kiekvieną kito žmogaus judesį ir kruopščiai analizuodama kiekvieną jo ištartą žodį, Mergelė pamažu gali ištirti kitą žmogų. Ateityje tai padės jai greitai suprasti, apie ką jis galvoja ir ko jis nori.

Skorpionas

REKLAMA

Aplink Skorpionus visada tvyro mistinė aura, jungianti juos su kažkuo aukštesniu. Šeštasis pojūtis Skorpionui neabejotinai pasakys, ar žmogus jį iš tikrųjų apgaudinėja, ar ne. Dėl šio sugebėjimo daugelis bijo artimų santykių su šiuo Zodiako ženklu, manydami, kad tai tikri telepatai, su kuriais pavojinga turėti reikalų.

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklių gebėjimas atsidurti kito žmogaus vietoje, kad galėtų įvertinti situaciją iš skirtingų požiūrių, leidžia joms užmegzti tvirtus santykius su draugais. Taip pat tai leidžia konflikto metu pasirinkti tinkamą poziciją ir visapusiškai suprasti kitus žmones. Kartais Svarstyklių ženklo atstovai atrodo kaip detektyvai, atskleidžiantys proto paslaptis.

REKLAMA

Dvyniai

Niekas nemoka derėtis su žmonėmis taip profesionaliai, kaip tai daro Dvyniai. Jie gali suprasti, ką žmogus galvoja, tiesiog trumpai stebėdami kūno kalbą. Gali atrodyti, kad įžvalgūs Dvyniai visada žino, ką kiti pasakys, ir yra tam pasiruošę. Aplinkiniai žavisi šia Dvynių supergalia.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.