Chelesa Fearce iš Džordžijos iš benamės paauglės tapo prestižinio Jeilio universiteto medicinos studente.

REKLAMA

Chelesos Fearce motina patyrė sveikatos problemų, dėl kurių susidūrė su finansiniais sunkumais.

„Tiesiog nepasiduokite. Negalite užsisklęsti dabartyje ir nerimauti dėl visko, kas vyksta. Visada turite galvoti apie savo ateitį ir tai, kas jus įkvepia. Tai man gyvenime padėjo išgyventi“, – „People“ sakė 24 metų Chelesa Fearce.

REKLAMA

Jos istorija galėjo būti visai kitokia. Chelesa mokėsi ketvirtoje klasėje, kai jos mamai buvo diagnozuota Ne Hodžkino limfoma. Keturių vaikų mamai tai buvo sunkaus finansinio nuosmukio pradžia.

„Žmonės nesupranta, kad tai gali nutikti bet kam, – sako Chelesa.

REKLAMA

Kartu su šeima ji keliavo iš vienos prieglaudos į kitą, gyveno nakvynės namuose ir net šeimos automobilyje.

REKLAMA

Tačiau Chelesa visada buvo pasiryžusi būti geru pavyzdžiu savo jaunesniems broliams ir seserims. Įkvėpimą ji gavo iš savo mirusios močiutės, kuri kovojo su inkstų nepakankamumu ir diabetu, ji teikė jai emocinį palaikymą, ir ją taip pat palaikė chemijos mokytoja.

„Pirmą kartą juodaodę moterį, dirbančią mokslo srityje, pamačiau vidurinėje mokykloje. Prieš tai niekada nemaniau, kad galėčiau ir aš tai daryti. Žinojau, kad man sekasi, bet tą akimirką supratau, kad iš tikrųjų galiu tai daryti“, – sako Chelesa.

REKLAMA

Fearce buvo tokia uoli studentė ir lankė tiek daug pamokų, kad net praleisdavo nemokamą maitinimą, kuris jai priklausė, kad tik galėtų lankyti visas pamokas. Jos žinių troškimas pasiteisino: Chelesa geriausiai baigė mokyklą ir gavo pilną stipendiją su maitinimu  Spelmano koledže, Atlantoje.

REKLAMA

Baigusi studijas, dvejus metus dirbo visą darbo dieną Nacionaliniame sveikatos institute Betesdoje, Merilando valstijoje. Čia ji tyrinėjo vaistus nuo neurologinių ir psichikos sutrikimų.

Praėjusį rudenį ji pradėjo dirbti Jeilio universitete. Ji ketina siekti daktaro laipsnio ir papildomai mokytis psichiatrijos.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.