Visi žino, kad mamos yra pasirengusios padaryti dėl savo vaikų viską, tačiau šiandieninė istorija yra tikrai neįprasta. Tai jaudinanti istorija apie Niki Antram, 43 metų australų kilmės motiną, kuri daugiau nei 20 metų po pasaulį keliauja su savo sūnumi Jimmy, jaunuoliu, kuriam dabar 26 metai, ir jis kenčia nuo hipopituitarizmo.

Pagal SML, hipopituitarizmas yra bendrų sutrikimų terminas, tai sukelia per maža hormonų sekrecija iš hipofizės.

Tai gali turėti daug pasekmių, o Jimmy išsiskiria tuo, kad jis yra mažo ūgio ir atrodo daug jaunesnis nei yra iš tikųjų. Tačiau mama Niki visada buvo pasiryžusi padovanoti sūnui nuotykių kupiną gyvenimą, nepaisant jo fizinių iššūkių. Ji tiesiogine prasme nešiojasi jį ant savo pečių (Jimmy taip pat yra aklas ir jam ištisą parą reikalinga pagalba), kartu su juo jo mama aplankė keletą įspūdingiausių pasaulio vietų.

Kelionės aplink pasaulį visada įamžinamos nuotraukomis ir vaizdo įrašais Niki ir Jimmy „Instagram“ puslapyje.

View this post on Instagram

A post shared by Nicole (@niki.and.jimmy)

Niki susilaukė Jimmy, kai jai buvo 17 metų, ir nuo to momento ji gerai žinojo, kad jos gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo. Ji žinojo, kad turi ypatingų poreikių turintį vaiką, tačiau buvo pasiryžusi, kad jos ir Jimmy gyvenimas bus kupinas nuotykių.

Niki iš anksto turi viską gerai suplanuoti

„Visada turiu iš anksto susisiekti su visais viešbučiais, restoranais ar kitomis vietomis, kurias norime aplankyti. Turiu informuoti apie mūsų atvykimą ir apie tai, kad mums reikės pagalbos 24 valandas per parą. Prižadėjau suteikti Jimmy nuotykių kupiną gyvenimą, kokį tik galiu“, – rašė ji „Instagram“ tinkle.

View this post on Instagram

A post shared by Nicole (@niki.and.jimmy)

Nepaprasta mama, kuri niekada nepasidavė ir nepaisė Jimmy diagnozės, ir pažadėjo pasistengti, kad jis galėtų gyventi taip pat nepaprastą gyvenimą.

„Kartais, kai žiūriu į Jimmy, atrodo, kad jam turėtų būti liūdna, nes jis niekada nematė begalybės spalvų, kurios egzistuoja pasaulyje, nei debesų ar vaivorykščių, ir, vis dėlto, jis vis tiek nuostabiai šypsosi“, – rašė ji.

View this post on Instagram

A post shared by Nicole (@niki.and.jimmy)

Niki ir Jimmy nuotykius patirtus visame pasaulyje galite ir toliau sekti šios mamos „Instagram“ puslapyje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].