Zodiako ženklai, su kuriais pavojinga pabaigti santykius

Žvaigždžių žinovai įvardijo tris Zodiako ženklus, su kuriais pavojinga išsiskirti. Tai gali jums atnešti daug bėdų, geriau pasisaugokite.

REKLAMA

Svarstyklės

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Neturėtumėte nutraukti santykių su Svarstyklės ženklo atstovais. Šio ženklo atstovai turi stiprią energiją, kuri antrosios pusės atmintyje išliks ilgus metus.

REKLAMA

Skorpionas

Su Skorpionais taip pat nerekomenduojama nutraukti santykių. Šis ženklas turi ypatingą trauką, dėl kurios žmonės krenta po Skorpionų kojomis. Pamiršti tokio žmogaus po išsiskyrimo nepavyks, net jei ir labai to norėsite.

Šaulys

Šauliai taip pat išsiskiria ryškia charizma. Be to, jie išsiskiria savo moraliniais principais – yra ištikimi ir atsidavę. Išsiskyręs su šio ženklo atstovu, žmogus patirs ilgesio jausmą.

REKLAMA

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos, savaitės horoskopas, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].