Moteris ir jauna mama Erin Brown su sūnumi važiavo namo, kai jos berniukas pastebėjo priešais juos važiuojantį automobilį ir vairuotoją, kuris kažką išmetė pro langą. Iš pradžių jie pamanė, kad tai šiukšlės, bet tiesa nemaloniai nustebino.

Erin ir jos sūnus pastebėjo, kad „šiukšlės“ ėmė judėti. Moteris sustojo, o jos 14-metis sūnus Gavinas iššoko iš automobilio pažiūrėti.

Kai Gevinas priėjo prie šiukšlių, paaiškėjo, kad vairuotojas pro langą išmetė mažą kačiuką… Jo gyvybei iškilo didelis pavojus. Kitas automobilis, bet kuriuo momentu galėjo jį suvažinėti ir mirtinai sužaloti. Mama ir sūnus ėmėsi gelbėjimo operacijos. Erin ėmė mojuoti kitiems vairuotojams, kad sulėtintų greitį, o Gevinas nubėgo paimti kačiuko. Gavinui pavyko saugiai paimti kačiuką nuo gatvės. Gyvūnėlis buvo išsigandęs ir sužeistas.

„Nežinau, kas mane labiau sujaudino šioje situacijoje – ar kad kai kas išmetė kačiuką pro langą, ar kad mano sūnus bėgiojo tarp automobilių, kad jį išgelbėtų“, – „Facebook“ paskyroje rašė Erin. Laimei, Gevinui viskas buvo gerai, o kačiuko žaizdos nebuvo rimtos. Erin su savo sūnumi ir gyvūnėliu nuskubėjo tiesiai pas artimiausią veterinarijos gydytoją.

Kačiukas turėjo tik nedidelius įbrėžimus ir buvo išsigandęs, todėl jam negrėsė joks pavojaus gyvybei. Šeima, dar būdama pas veterinarą, nusprendė kačiuką parsivežti pas save namo. Jie pavadino jį Lucky (Laiminguoju). Tiesa, šis vardas jam puikiai tinka!

„Lucky yra puikus ir mielas kačiukas. Jis ir Gevinas tapo labai artimi nuo pat pirmųjų dienų. Kartais manau, kad Lucky puikiai žino, kad Gevinas jį išgelbėjo“, – rašė Erin.

Šeima apie įvykį pranešė policijai. Iki šiol policijai nepavyko nustatyti ir rasti vairuotojo. Erin ir Gavinas taip džiaugėsi išgelbėję katiną, kad nespėjo prisiminti automobilio valstybinių numerių.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].