Ekstrasensas Mehdi Vafa atskleidė penkias pagrindines moteris manipuliatores pagal Zodiako ženklą

Dailiosios lyties atstovės dažnai griebiasi įvairiausių gudrybių, kad gautų tai, ko nori. Tačiau tarp Zodiako ženklų yra moterų, kurioms tai sekasi geriau nei kitoms. Penkių didžiausių manipuliatorių sąrašą sudarė „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtojas Mehdi Ebrahimi Vafa.

Ožiaragis

Ožiaragio atstovės jo reitinge užima penktąją vietą. Šios moterys pasitiki savo sugebėjimais ir turi žavesio. Būtent tai yra jų slaptas ginklas. Tokia moteris neprisileis prie savęs bet kokio vyro. Norėdami šios moters, turėsite labai pasistengti.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas

Vėžys

Ketvirtoje vietoje yra Vėžio atstovės. Jos linkusios būti tylios ir nekreipia per daug dėmesio į manipuliacijas. Jos mato tikslą ir jo siekia. Šioms moterims svarbu būti atsakingoms už santykius. Atsispirti šiam norui gali būti labai sunku.

Vandenis

Trečiąją vietą užima Vandenio atstovės. Šio ženklo moterys išsiskiria moteriškumu ir charizma. Išvystyta intuicija, intelektas ir savigarba padeda joms bet kokia kaina pasiekti tai, ko nori.

Jos nemėgsta manipuliuoti, nes tai „ne jų lygis“. Tačiau „kare visos priemonės yra geros“, o prireikus jos sugeba taip gerai manipuliuoti, kad pasiekia tikslą labai greitai“, – sakė ekstrasensas.

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio, zodiako

Skorpionas

Antroje vietoje yra Skorpiono atstovės. Nepaisant to, kad šio ženklo moterų negalime pavadinti pernelyg tiesmukomis, joms pavyksta pasiekti sėkmę naudojant įvairius triukus. Antroji Skorpionų pusė to nepastebi, tad vėliau šio ženklo manipuliacijos pradeda įgauti pagreitį.

Liūtas

Didžiausios manipuliuotojos yra Liūtės. Jų šūkis: „Matau tikslą, nematau jokių kliūčių!“. Gudrybių pagalba šios moterys sugeba pakeisti pasaulį. Liūto atstovės yra per daug protingos, kad gyventų paprastą gyvenimą. Tokios moterys žino atsakymus į visus klausimus ir žino, kaip gauti geriausius dalykus. Pasak ekstrasenso, šioms moterims pasiekti tikslo nesutrukdys niekas.

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].