Išleistuvės yra puikus renginys daugeliui jaunų žmonių, ypač JAV, kur pasiruošimas prasideda beveik prieš metus. Šį svarbų vakarą, jaunos merginos rengiasi suknelėmis ir jaučiasi kaip princesės, o berniukai – kaip princai.

Tačiau jei kuris nors iš jų neturi su kuo eiti į išleistuves, tam moksleiviui kyla stresas ir jis nustoja mėgautis viso renginio laukimu. Tai ypač aktualu tiems, kurie vis dar yra savimi nepasitikintys paaugliai.

Praėjusių metų absolventas Brendanas Ritchie buvo apdovanotas kelių sporto šakų medaliais. Tame tarpe – ledo ritulyje ir kroso bėgime. Jis turi daug draugų ir nuolatinių gerbėjų. Lyg to būtų maža, jis taip pat buvo kruopštus mokinys.

Daugelis JAV Fort Zumwalt West vidurinės mokyklos merginų norėjo kartu su Brendanu eiti į išleistuves, tačiau 17-metis jau buvo nusprendęs, ką nori pakviesti į mokyklos šventę.

Gimimo defektas

Ellie McCool gimė su Rett‘o sindromu. Tai neurologinio vystymosi sutrikimas, turintis įtakos jos motoriniams įgūdžiams ir kalbai. Nors Ellie samprotauja kaip ir visi kiti žmonės, ji negali judėti taip, kaip visi kiti. Ji tai daro su vežimėlio pagalba.

Nepaisant šių sveikatos problemų, tiek Ellie, tiek jos mama, tiek jos draugai laiko ją laimingu ir maloniu žmogumi.

„Ji labai protinga ir rūpestinga. Ji labai rūpinasi kitais“, – taip geriausia Ellie draugė apibūdino ją „KSDK News“.

Kaip ir visi paaugliai, Ellie taip pat svajoja apie gražią suknelę ir išleistuves. Tačiau jai net į galvą nešmėstelėjo mintis, kad populiariausias mokyklos berniukas norėtų ją pakviesti į išleistuvių vakarėlį!

„Ji yra labai laimingas ir maloniai pozityvus žmogus. Jos veide visada yra šypsena“, – interviu „KSDK News“ sakė Brendanas.

Visų akivaizdoje jis pakvietė vežimėlyje sėdinčią merginą

Brendanas norėjo, kad Ellie jaustųsi ypatingai, todėl nusprendė pakviesti ją į išleistuves prie visų bendramokslių – tiesiog mokyklos valgykloje.

Žinodamas, kad Ellie mėgstamiausias filmas yra „Geležinis žmogus“, jis apsirengė kaip šis superherojus ir nuėjo pas Ellie su klausimu, užrašytu ant didelio plakato.

„Ellie, ar per išleistuves tu nori būti mano geležinė ledi?“ – Brendanas mokyklos valgykloje pasirodė su tokiu plakatu.

Tarp susirinkusiųjų valgykloje pasigirdo šūksniai ir emocingos ašaros!

Koks buvo Ellie atsakymas? Žinoma, ji sutiko! Nuotraukos iš to vakaro yra puikus įrodymas, kokį fantastišką vakarą jie kartu praleido.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].